Biegiem na Zakrzówek

„Biegiem na Zakrzówek 4!” to impreza rozgrywana nad krakowskim zalewem Zakrzówek będącym miejscem wypoczynku wielu mieszkańców miasta. Podczas czwartej edycji wydarzenia, które odbędzie się 25 sierpnia 2019 roku, biegacze mają do wyboru biegi na dystansach 10 km i 3 km. Nie zabraknie także biegów dla dzieci.

WynikiRegulamin Lista startowa InformatorWydarzenie Fb Relacja z 3 edycji


Dlaczego Zakrzówek?

Organizując czwartą edycję imprezy Biegiem na Zakrzówek będziemy promować krakowskie Skałki Twardowskiego, Górki Pychowickie oraz Zalew Zakrzówek, jako miejsca dogodne do uprawiania wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Chcemy także ukazać, że przy użyciu odpowiednich środków bezpieczeństwa jest to wbrew wszelkim stereotypom miejsce bezpieczne i przyjazne aktywności biegowej. Zarazem ukażemy po raz kolejny wszystkim mieszkańcom Krakowa i Małopolski, że nie trzeba wyjeżdżać z miasta, aby znaleźć odrobinę spokoju i zieleni.

Po raz trzeci w ramach imprezy rozegrane zostaną także biegi dla najmłodszych, które zawsze cieszą się ogromną popularnością na naszych zawodach. Do największych zalet biegu należy malownicza trasa poprowadzona obok najpopularniejszego krakowskiego akwenu wodnego. Dla wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg na mecie czekać będą odlewane medale.


Strona na


 Sponsor główny


Sponsor technologicznyPatronat medialny