Dołącz do ITMBW

Nie wiesz, jak zacząć biegać? A może lubisz biegać i chcesz się jako biegacz rozwijać – dołącz do ITMBW! To największy klub biegowy w Krakowie. Zapewniamy wsparcie, którego nie znajdziesz nigdzie indziej!

ITMBW Krzemionka Cross

Klub biegaczy ITMBW – stań się jego członkiem

Choć jesteśmy formalnie zarejestrowanym Klubem sportowym, nie mamy zamiaru zasypywać Cię zbędnymi papierami. Wystarczy, że wypełnisz Deklarację Członkowską, a my skontaktujemy się z Tobą, żeby się bliżej poznać. W między czasie możesz przeczytać nasz Statut i Regulamin.

Zastanawiasz się, czy to dla Ciebie?

7 powodów dla, których warto dołączyć do ITMBW

Obecnie zrzeszamy największą grupę biegaczy w Krakowie. Jesteśmy dumni z tego, że w naszych barwach startuje tak wiele osób i to w każdej kategorii wiekowej! Niezależnie od tego jak szybko i jak długo biegasz, jeśli czujesz, że to sport dla Ciebie – dołącz do nas.

1. W grupie biega się lżej

Serio! Na rozgrzewce nie zorientujesz się nawet, że masz za sobą już 5 km. Treningi grupowe prowadzone są przez profesjonalnych trenerów, którzy planują jednostki treningowe i dopasowują je do poziomu uczestników. Nikt się na nich nie nudzi! Poza tym nasze treningi są najlepszym motywatorem do wyjścia z domu nawet w deszczowy czy zimowy wieczór. U nas znajdziesz ogromne wsparcie. Z chęcią dzielimy się swoim doświadczeniem. Razem wspieramy się, aby biegać lepiej i szybciej.

2. Szlifujemy formę cały czas

Dla naszych klubowiczów organizujemy treningi biegowe z profesjonalnymi trenerami. Oprócz tego spotykamy się na treningach ogólnorozwojowych, do których najtrudniej zmotywować się samemu. A w końcu one również budują wytrzymałość, siłę i chronią Cię od kontuzji! Dołącz do ITMBW, a my zadbamy o Twoją formę!

3. Biegamy po asfalcie i po lesie

Niezależnie od tego, czy biegasz na asfalcie, czy po lesie – u nas znajdziesz towarzystwo na trening i zawody. Często wybieramy imprezy, na które szykujemy się większą grupą. Zawsze jest wesoło, a duch rywalizacji pozwala biegać szybciej.

4. W naszych koszulkach biega się szybciej

Udowodniliśmy to już na wielu przypadkach, że w naszych klubowych koszulkach biega się po prostu szybciej. Niebieski kolor od razu daje Ci +20 do szybkości!

5. Jako klub biegowy organizujemy wyjazdy zagraniczne i obozy biegowe

Organizujemy wyjazdy zagraniczne i obozy biegowe. Bliskie jest nam podróżowanie przez bieganie, więc wybieramy imprezy zagraniczne w ciekawych miejscach. Przy okazji zwiedzamy co się da. Byliśmy już razem we Włoszech (Venice Marathon, Maratona di Palermo), Hiszpanii (Lanzarote Marathon), Niemczech (Dresden Marathon, Frankfurt Marathon), Czechach (Vinařský maraton) czy Chorwacji (Istrian Wine Run). Poza tym organizujemy weekendowe obozy biegowe w górach.

6. Twój rozwój jest dla nas ważny!

Stawiamy na rozwój naszych klubowiczów. Spośród nas niektórzy chcieli zostać trenerami, inni rozpoznawalnymi zawodnikami, a jeszcze inni spełniali się w roli koordynatora lub organizatora imprez biegowych. Organizujemy dla klubowiczów prelekcje ze specjalistami i specjalistkami m.in. z zakresu dietetyki, fizjoterapii, psychologii sportu. Dzielimy się również swoją własną wiedzą i doświadczeniem. W naszym Stowarzyszeniu masz wiele dziedzin, w których możesz się rozwijać, a my mamy sporo możliwości, aby Ci to zapewnić.

7. Zobaczysz, jak wygląda organizowanie imprez biegowych

ITMBW jest organizatorem m.in. czterech biegów w Krakowie, dziesiątek treningów biegowych oraz cyklu cotygodniowych zawodów ITMBWieczorem. Wszystko to dzieje się dzięki zaangażowaniu naszych klubowiczów. Jeśli dołączysz do nas, będziesz mógł zobaczyć jak to wygląda od środka i zrobić coś dobrego dla rozwoju środowiska biegowego w Krakowie.

Nie pozostaje nic innego jak dołączyć do ITMBW 😊

Jak to zrobić? Nic prostszego!

Wypełnij Deklarację członkowską

Deklaracja Członkowska to krótki formularz z podstawowymi danymi kontaktowymi. A tutaj znajdziesz nasz oficjalny Statut i Regulamin.

Pogadaj z nami

Zostawiasz do siebie telefon, a my do Ciebie dzwonimy.😊 Pogadamy, poznamy się bliżej i zaprosimy na najbliższe wydarzenie, gdzie będziesz mógł poznać innych klubowiczów.

Witamy w klubie!

Nie ma co się zastanawiać. Dołącz do ITMBW. Czekamy właśnie na Ciebie!