Bieg Walentynkowy

 

Kochasz biegać? Szukasz pomysłu na Walentynki? A możesz szukasz swojej drugiej połówki? Jeśli tak, to nasze wyjątkowe wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Czeka na Ciebie walentynkowa trasa w kształcie serca z atestem PZLA na dystansie 5 km oraz kultowe wuzetki na mecie, a także wiele niespodzianek i konkursów. Nasza walentynkowa impreza już 11 lutego 2024 roku!


8. Krakowski Bieg Walentynkowy – największy w Polsce

Krakowski Bieg Walentynkowy to największe wydarzenie w Polsce skierowane do wszystkich zakochanych – nie tylko w bieganiu. Przed nami ósma odsłona tego wydarzenia. Jak co roku naszym celem jest uczczenie Święta Zakochanych! W aktywny sposób zachęcamy do rozpoczęcia i rozwijania swojej przygody z bieganiem. W tym roku chcesz zaskoczyć swoją ukochaną/ukochanego, ale nie masz pomysłu na Walentynki? No to już masz! Zapisz się na 8. Bieg Walentynkowy i spędź ten dzień w wyjątkowy sposób! 

Edit: Ponad 1200 osób na liście startowej. Limit miejsc został osiągnięty!🥰 Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tak dużego zainteresowania naszym biegiem! Co w związku z tym? W sobotę i w niedzielę 10 i 11 lutego 2024 r. nie będzie już możliwości zapisu na bieg w biurze zawodów. Jeszcze raz dziękujemy. 👏😀 Widzimy się na starcie! ❤️💙

   Regulamin  Listy startowe Wydarzenie na FbInformator

Wyniki


Wyjątkowa trasa w sercu Krakowa

Kraków jest doskonałym miejscem do spędzania Walentynek. Zapisz się na nasz bieg i w tym roku świętuj w wyjątkowy sposób! Wszyscy uczestnicy imprezy bardzo pozytywnie oceniają już od pierwszej edycji trasę biegu w kształcie serca, która wiedzie m.in. ścieżkami Parku im. Henryka Jordana w Krakowie wśród popiersi wielu zasłużonych polskich bohaterów narodowych.


Rzadko spotykana jest także formuła biegu w kategorii PARY, gdzie każda para biegnie będąc złączona specjalną opaską, co powoduje, że jest to jeden z najbardziej radosnych i „uśmiechniętych” biegów w Polsce.

Co czeka na Was w pakiecie walentynkowym?

Każdy uczestnik biegu w pakiecie startowym otrzyma numer startowy z chipem do pomiaru czasu i unikalną opaskę do biegania z kultowym już hasłem all you need is RUN! Po ukończeniu biegu na wszystkich czeka ciastko wuzetka na uzupełnienie kalorii oraz piękny pamiątkowy medal zaprojektowany specjalnie na tę okazję.

Bieg Walentynkowy dla par, małżeństw i singli

Charakter zawodów tj. bieg parami jest motywacją dla małżeństw i par, aby wspólnie trenować z partnerem, zmierzyć się ze sportowym wyzwaniem oraz lepiej zrozumieć pasję partnera. Jednak także single znajdą u nas odpowiednią dla siebie konkurencję – „Do wzięcia”. Nie masz jeszcze swojej pary? Przyjdź do nas i poznaj ją!

Nasz Bieg Walentynkowy cieszy się ogromną popularnością i to każdego roku. Podczas pierwszej edycji w 2016 roku, w biegu wzięło udział blisko 700 uczestników. W 2017 roku już ponad 1000 osób, a w latach 2018-2020 ok. 1300 osób. Obejrzyj relacje z poprzednich edycji i posłuchaj osób, który były już z nami! W tym roku czekamy na Ciebie! Dołącz do największej imprezy walentynkowej w Krakowie. 

Listy startowe


Zobacz relacje z poprzednich edycji Biegu Walentynkowego

Wyniki 7. edycjiRelacja z 7 edycjiRelacja z 6 edycjiRelacja z 5 edycjiRelacja z 4 edycji Relacja z 3 edycji

 Sponsor Główny


Sponsor technologiczny


 

Sponsor techniczny