I Ty Możesz Biegać Wieczorem – cotygodniowe, bezpłatne biegi na dystansie 5 km i 10 km z pomiarem czasu

I Ty Możesz Biegać Wieczorem to cotygodniowe, bezpłatne biegi na dystansie 5 km i 10 km z pomiarem czasu na Bulwarach Wiślanych. Biegi odbywają się w każdy czwartek o godz. 20:00.

Komunikat z 12.03.2020 r. Z uwagi na troskę o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników naszych imprez sportowych, z powodu zwiększonego prawdopodobieństwa zarażenia się wirusem SARS-Cov-2, Stowarzyszenie „I Ty Możesz Być Wielki” odwołuje na czas nieokreślony organizację cotygodniowych biegów pn. „I Ty Możesz Biegać Wieczorem”. Więcej w komunikacie

W miesiącach luty, marzec, maj, lipiec, wrzesień, listopad spotykamy się na Bulwarze Czerwieńskim, na wysokości Domu Hadlowego „Jubilat” i Mostu Dębnickiego.

Natomiast  miesiącach kwiecień, czerwiec, sierpień, październik spotykamy się na Bulwarze Poleskim, na wysokości Mostu Dębnickiego.

Zapisz się! Lista biegaczy Generator numeruRegulamin Zaloguj się Wyniki

 

By mieć gwarancję możliwie szybkiego otrzymania wyników należy zapisać się przez formularz zapisów. Po zapisaniu się każdy zawodnik drukuje swój numer startowy lub barcode i przychodzi z nim na bieg. Serdecznie zapraszamy!