Ostatnie treningi w 2019r.!

Niepowstrzymanie nadchodzi czas zakończenia otwartych treningów organizowanych przez nasze Stowarzyszenie w 2019 roku.

Treningi prowadzone są w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa (w aż 8 dzielnicach) oraz w ramach projektu „Aktywny Kraków„. Jesteśmy pewni, że tak samo jak my, nad tym faktem ubolewacie, ale nie martwcie się. Postaramy się, aby w przyszłym roku ruszyć z kolejną edycją!

Pamiętajcie, że treningi realizujemy do końca listopada, a jest ich jeszcze całkiem sporo!

Dlatego koniecznie trzeba wybrać się na trening. Na pocieszenie jeszcze dodamy, iż macie do wyboru nie tylko różne lokalizacje, ale również różne godziny treningów! Poniżej przedstawiamy Wam rozpiskę ostatnich zajęć w 2019 roku.

Data Dzień tygodnia Godzina Dzielnica Miejsce zbiórki Trener Projekt
14 listopada
czwartek
19:00 X Swoszowice Park Maćka i Doroty (Kliny) Andrzej Lachowski BO
18:00 II Grzegórzki Grzegórzki Tomek Kawik BO
15 listopada
piątek
19:00 XVI Bieńczyce Kościół Arka Pana Andrzej Lachowski BO
18:30 XVI Bieńczyce DH Wanda Krzysiek Bodurka BO
16 listopada
sobota
10:00 XVII Wzgórza Krzesławickie Szkoła Podstawowa nr 129 Kuba Woźniak BO
17 listopada niedziela 09:00 XVI Bieńczyce DH Wanda Krzysiek Bodurka BO
09:45 Błonia Radek Kłeczek AK
18 listopada
poniedziałek
19:00 XVI Bieńczyce Kościół Arka Pana Andrzej Lachowski BO
19:00 II Grzegórzki Grzegórzki Tomek Kawik BO
19:00 XII Bieżanów-Prokocim Park Aleksandry Kuba Woźniak BO
19 listopada
wtorek
19:00 XVI Bieńczyce Kościół Arka Pana Andrzej Lachowski BO
19:00 XIII Podgórze Rynek Podgórski Tomek Kawik AK
19:00 III Prądnik Czerwony Pilot Tower Justyna Woźniak BO
19:00 IV Prądnik Biały Dworek Białoprądnicki Radek Kłeczek BO
19:00 XVI Bieńczyce DH Wanda Krzysiek Bodurka BO
20 listopada
środa
19:00 XII Bieżanów-Prokocim Rżąka Kuba Piech BO
19:00 X Swoszowice Swoszowice Uzdrowisko Andrzej Lachowski BO
19:00 XVIII Nowa Huta NCK Szymon Dobaj BO
19:00 XVII Wzgórza Krzesławickie Szkoła Podstawowa nr 129 Kuba Woźniak BO
21 listopada
czwartek
19:00 X Swoszowice Park Maćka i Doroty (Kliny) Andrzej Lachowski BO
19:00 IV Prądnik Biały Dworek Białoprądnicki Radek Kłeczek BO
18:00 II Grzegórzki Grzegórzki Tomek Kawik BO
22 listopada piątek 19:00 XVI Bieńczyce Kościół Arka Pana Andrzej Lachowski BO
23 listopada
sobota
09:45 Błonia Radek Kłeczek AK
08:30 X Swoszowice Park Maćka i Doroty (Kliny) Andrzej Lachowski BO
24 listopada
niedziela
09:30 X Swoszowice Swoszowice Uzdrowisko Andrzej Lachowski BO
10:00 III Prądnik Czerwony Pilot Tower Justyna Woźniak BO
25 listopada
poniedziałek
19:00 XVI Bieńczyce Kościół Arka Pana Andrzej Lachowski BO
19:00 XII Bieżanów-Prokocim Park Aleksandry Kuba Woźniak BO
19:00 II Grzegórzki Grzegórzki Tomek Kawik BO
19:30 XVIII Nowa Huta NCK Szymon Dobaj BO
26 listopada
wtorek
19:00 IV Prądnik Biały Dworek Białoprądnicki Radek Kłeczek BO
19:00 III Prądnik Czerwony Pilot Tower Justyna Woźniak BO
19:00 XVI Bieńczyce DH Wanda Krzysiek Bodurka BO
19:00 XIII Podgórze Rynek Podgórski Tomek Kawik AK
19:00 X Swoszowice Park Maćka i Doroty (Kliny) Andrzej Lachowski BO
27 listopada
środa
19:00 XII Bieżanów-Prokocim Rżąka Kuba Piech BO
19:00 X Swoszowice Swoszowice Uzdrowisko Andrzej Lachowski BO
19:00 XVIII Nowa Huta NCK Szymon Dobaj BO
19:00 XVII Wzgórza Krzesławickie Szkoła Podstawowa nr 129 Kuba Woźniak BO
28 listopada
czwartek
19:00 X Swoszowice Park Maćka i Doroty (Kliny) Andrzej Lachowski BO
18:00 II Grzegórzki Grzegórzki Tomek Kawik BO
29 listopada piątek 19:00 XVI Bieńczyce Kościół Arka Pana Andrzej Lachowski BO
30 listopada sobota 09:45 Błonia Radek Kłeczek AK

Do zobaczenia!