To już 6 lat wspólnego biegania!

Od momentu założenia naszego Stowarzyszenia „I Ty Możesz Być Wielki” minęło już 6 lat. Przez ten czas nieprzerwanie popularyzujemy ideę biegania i zarażamy ludzi niezwykłą, łączącą nas pasją. Jako jedna z największych grup biegowych w Polsce, staramy się robić „coś dobrego” dla mieszkańców Krakowa i Małopolski, a w szczególności dla Was biegaczy. Za równo dla tych rozpoczynających swoją przygodę ze sportem jak i starych wyjadaczy.

Rozpoczynamy 7 rok działalności

12 stycznia spotkaliśmy się aby zdmuchnąć świeczki z urodzinowego tortu. Podsumowaniu kolejnego roku towarzyszyły liczne wspomnienia ze wspólnych wyjazdów i spotkań. To najlepszy dzień na to by podziękować sobie za pracą włożoną w to by Stowarzyszenie mogło dalej tak prężnie funkcjonować. Nie zabrakowało podsumowania ubiegłego roku jak śmiechu, wspólnych tańców i rozmów. Jak widać na zdjęciach uśmiechy nie schodziły nam z twarzy. Wszyscy obecni otrzymali pakiety startowe w formie numerku startowego rozkładem jazdy na wieczór, a także klubowe klipsy do numerów startowych z naszym logo. Jesteśmy pewni, że taki gadżet przyda się na niejednym starcie!

ITMBW w 2018 roku

Podczas tych 6 lat macie możliwość uczestniczyć w organizowanym przez nas ogólnodostępnych zajęciach biegowych (w różnych lokalizacjach naszego miasta) czy w cyklu imprez biegowych, w skład których wchodzą: Bieg Walentynkowy, Biegiem na Bagry, Bieg Swoszowicki oraz kończący cykl,Biegiem na Zakrzówek. Biegi te to nie tylko zwykłe zawody sportowe, ale i niesamowita rodzinna atmosfera. Z roku na rok jest Was z nami coraz więcej, a imprezy rozwijają się pracy społecznej członków Stowarzyszenia jak i dzięki ogromnemu wsparciu naszych Partnerów i Sponsorów, jak i Urzędu Miasta Krakowa oraz Województwa Małopolskiego, którym wszystkim z całego serca dziękujemy. 

Ponadto możecie nas spotkać na niemal wszystkich czołowych małopolskich zawodach biegowych jak i cotygodniowych, sobotnich biegach Parkrun Kraków. Miniony rok 2018 to także comiesięczne, bezpłatne zawody lekkoatletyczne Blue League, Bieg Nowohucki, obozy biegowe a także ITMBWieczorem. To także dziesiątki klubowych zebrań, spotkań i narad. Ponadto możecie nas spotkać na niemal wszystkich czołowych małopolskich zawodach biegowych jak i cotygodniowych, sobotnich biegach Parkrun Kraków. Jednym słowem był to bardzo aktywny rok.

Dziękujemy

Dziękujemy wszystkim naszym wspaniałym Gościom, Członkom Honorowym, Trenerom, Przedstawicielom zaprzyjaźnionych Klubów i InstytucjiAbsolwentom i Klubowiczom za tak liczne przybycie. Fajnie, że byliście z nami w tak ważnym dla nas dniu. Szczególne słowa podziękowania kierujemy dla Infinity Fitness za jak zwykle ciepłe przyjęcie i gościnę.

Dziękujemy, że byliście z Nami. Za każde dobre słowo, za każdy wspólnie przebiegnięty kilometr i zaufanie którym nas darzycie! Jesteście najlepsi.