Dziękujemy naszym Sponsorom

Koniec roku to czas podsumowań. Dla naszej działalności był to kolejny przełomowy rok. Nie udałoby się nam tyle osiągnąć bez wsparcia naszych Sponsorów. Dziękujemy za zaufanie którym nas darzycie i za to, że jesteście z nami.

Szczególnie dziękujemy firmie Instal Kraków S.A. będącej Sponsorem głównym naszego tegorocznego cyklu biegów. Dzięki wieloletniemu wsparciu firmy Instal Kraków S.A. z roku na rok jest Was z nami coraz więcej, a nasze wydarzenia organizowane są na coraz wyższym poziomie organizacyjnym i sportowym.

 


 

Organizowane imprezy rozwijają się dzięki pracy społecznej członków Stowarzyszenia jak i dzięki ogromnemu wsparciu naszych wszystkich Partnerów i Sponsorów oraz Urzędu Miasta Krakowa i Województwa Małopolskiego, którym wszystkim z całego serca dziękujemy.

 


 

Podczas tych 6 lat macie możliwość uczestniczyć w organizowanym przez nas ogólnodostępnych zajęciach biegowych (w różnych lokalizacjach naszego miasta) czy w cyklu imprez biegowych, w skład których wchodzą: Bieg WalentynkowyBiegiem na BagryBieg Swoszowicki oraz kończący cykl,Biegiem na Zakrzówek. Biegi te to nie tylko zwykłe zawody sportowe, ale i niesamowita rodzinna atmosfera. Jednym słowem był to bardzo aktywny rok.

 


 


 

Dziękujemy, że byliście z nami i już dziś serdecznie zapraszamy do współpracy w 2019 roku!