Biegiem na Zakrzówek

„Biegiem na Zakrzówek 5!” to impreza rozgrywana nad krakowskim zalewem Zakrzówek będącym miejscem wypoczynku wielu mieszkańców miasta. Podczas 5. edycji wydarzenia, biegacze będą mieć do wyboru biegi na dystansach 10 km i 3 km. Nie zabraknie także biegów dla dzieci.

Zapisy na bieg  RegulaminRelacja z 4 edycjiRelacja z 3 edycji


Dlaczego Zakrzówek?

Organizując piątą edycję imprezy Biegiem na Zakrzówek będziemy promować krakowskie Skałki Twardowskiego, Górki Pychowickie oraz Zalew Zakrzówek, jako miejsca dogodne do uprawiania wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Chcemy także ukazać, że przy użyciu odpowiednich środków bezpieczeństwa jest to wbrew wszelkim stereotypom miejsce bezpieczne i przyjazne aktywności biegowej. Zarazem ukażemy po raz kolejny wszystkim mieszkańcom Krakowa i Małopolski, że nie trzeba wyjeżdżać z miasta, aby znaleźć odrobinę spokoju i zieleni.

Po raz trzeci w ramach imprezy rozegrane zostaną także biegi dla najmłodszych, które zawsze cieszą się ogromną popularnością na naszych zawodach. Do największych zalet biegu należy malownicza trasa poprowadzona obok najpopularniejszego krakowskiego akwenu wodnego. Dla wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg na mecie czekać będą odlewane medale.


 

SPONSOR GŁÓWNY cyklu biegów ITMBW w 2021 roku


 


 


Galeria zdjęć