Biegiem na Zakrzówek

W 2023 roku z przyczyn niezależnych od Stowarzyszenia I Ty Możesz Być Wielki Biegiem na Zakrzówek nie odbędzie się. Przepraszamy.

 

„Biegiem na Zakrzówek 5!” to impreza rozgrywana nad krakowskim zalewem Zakrzówek będącym miejscem wypoczynku wielu mieszkańców miasta. Jej kolejna edycja odbyła się 29 sierpnia 2021 r. Podczas 5. edycji wydarzenia, biegacze mieli do wyboru biegi na dystansach 10 km i 3 km. Nie zabrakło także biegów dla dzieci.

Wyniki  RegulaminRelacja z 4 edycjiRelacja z 3 edycji


Dlaczego Zakrzówek?

Organizując piątą edycję imprezy Biegiem na Zakrzówek będziemy promować krakowskie Skałki Twardowskiego, Górki Pychowickie, jako miejsca dogodne do uprawiania wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Chcemy także ukazać, że przy użyciu odpowiednich środków bezpieczeństwa jest to wbrew wszelkim stereotypom miejsce bezpieczne i przyjazne aktywności biegowej. Zarazem ukażemy po raz kolejny wszystkim mieszkańcom Krakowa i Małopolski, że nie trzeba wyjeżdżać z miasta, aby znaleźć odrobinę spokoju i zieleni.

Po raz trzeci w ramach imprezy rozegrane zostaną także biegi dla najmłodszych, które zawsze cieszą się ogromną popularnością na naszych zawodach. Do największych zalet biegu należy malownicza trasa poprowadzona obok najpopularniejszego krakowskiego akwenu wodnego. Dla wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg na mecie czekać będą odlewane medale.


 

LogoMałopolskapng

Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

 


 

SPONSOR GŁÓWNY cyklu biegów ITMBW w 2021 roku


 


 


Sponsor Technologiczny


 

 


Galeria zdjęć