Biegiem na Zakrzówek

O biegu

„Biegiem na Zakrzówek 3!” to kolejna impreza Stowarzyszenia I Ty Możesz Być Wielki rozgrywana nad krakowskim zalewem będącym miejscem wypoczynku wielu mieszkańców miasta. Podczas trzeciej edycji wydarzenia, które odbędzie się 23 września 2018 roku, biegacze mają do wyboru biegi na dystansach 10 km i 3 km.

Nowe zapisy   Regulamin   Lista startowa   Wydarzenie na Fb


Biuro zawodów i trasa biegu

Biuro zawodów zlokalizowane będzie na terenie obiektu Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. prof. Łojasiewicza 11 w Krakowie. Lokalizację Biura i przebieg tras biegów przedstawiono na mapie poniżej.


Dlaczego Zakrzówek?

Organizując trzecią edycję imprezy Biegiem na Zakrzówek będziemy promować krakowskie Skałki Twardowskiego, Górki Pychowickie oraz Zalew Zakrzówek, jako miejsca dogodne do uprawiania wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Chcemy także ukazać, że przy użyciu odpowiednich środków bezpieczeństwa jest to wbrew wszelkim stereotypom miejsce bezpieczne i przyjazne aktywności biegowej. Zarazem ukażemy po raz kolejny wszystkim mieszkańcom Krakowa i Małopolski, że nie trzeba wyjeżdżać z miasta, aby znaleźć odrobinę spokoju i zieleni.

Po raz drugi w ramach imprezy rozegrane zostaną także biegi dla najmłodszych, które zawsze cieszą się ogromną popularnością na naszych zawodach. Do największych zalet biegu należy malownicza trasa poprowadzona obok najpopularniejszego krakowskiego akwenu wodnego. W 2018 roku, ze względu na nową, jeszcze ciekawszą trasę oraz wcześniejszy okres przygotowawczy przewidujemy ok. 1000 uczestników.


Dla wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg na mecie czekać będą odlewane medale.


 

Strona na Fb


Sponsor główny


 

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego