Ogólnodostępne treningi ITMBW w 2018 roku

Już wkrótce ruszy kolejna edycja ogólnodostępnych treningów biegowych ITMBW!

Także w tym roku będziemy chcieli rozbiegać cały Kraków. Co prawda z wielką nadzieją czekamy na wyniki otwartego konkursu ofert prowadzonego przez Urząd Miasta Krakowa, ale nie poprzestajemy tylko na tym działaniu. W 2018 roku będziemy realizować treningi na terenie krakowskiej Dzielnicy XI – Podgórze Duchackie ze środków pozyskanych w ramach Budżetu Obywatelskiego w 2017 roku.

Treningi odbywać się będą dwa razy w tygodniu (środy, piątki) o godzinie 19:00. Zbiórka w środy przy ul. W. Witosa 7 (Carrefour Kraków Witosa, wejście główne), a  w piątki zajęcia zaczynać się będą przy ul. St. Stojałowskiego 46 (pętla autobusowa „Os. Kurdwanów”).  Zajęcia prowadzone będą przez naszych trenerów, którzy podchodzą z prawdziwą pasją i profesjonalizmem do swojej pracy.

Kolejny rok współpracować będziemy z Justyną Woźniak, którą w 2017 roku ogrom biegaczy poznało podczas naszych piątkowych treningów na Zakrzówku.

Osoby uczestniczące w zajęciach prowadzonych przez Justynę miały okazję poznać jej niesamowicie profesjonalne podejście i ogromne zaangażowanie. Justyna to wielokrotna zdobywczyni najwyższych stopni podium w zawodach biegowych, triathlonie i duathlonie. Posiada nie tylko doświadczenie zebrane podczas własnych treningów, ale również ogromną wiedzę. Jest magistrem fizjoterapii i na co dzień prowadzi dotfizjo – ośrodek oferujący kompleksowe usługi w dziedzinie fizjoterapii oraz treningu personalnego w zakresie medycznego treningu terapeutycznego, treningu funkcjonalnego, biegania, kolarstwa, pływania i triathlonu.  Zawsze z uśmiechem na twarzy, ale potrafi dać porządny wycisk i nie pozwala zapomnieć o treningu ogólnorozwojowym. Treningi z Justyną znamy i polecamy!

 

Kolejnym naszym trenerem prowadzącym treningi na terenie dzielnicy XI Pogórze Duchackie będzie Dariusz Boroń. 

Darek to znany w całej Polsce ASICS FrontRunner.  Specjalizujące się on w biegach do 10km, które zazwyczaj kończy jako… zwycięzca. Wielokrotnie brał udział w szkoleniach  dotyczących techniki biegu oraz treningu siłowego i biegowego. Mogliście go spotkać jako trenera ASICS m.in. w Warszawie, Katowicach, Lublinie i oczywiście Krakowie podczas treningów przygotowywujących do Orlen Warsaw Maratonu. W 2017 roku wielu klubowiczów ITMBW miało okazję poznać Darka, i jego metody szkoleniowe, podczas cotygodniowych treningów, które odbywały się w ramach Budżetu Obywatelskiego na terenie dzielnicy X Swoszowice. Podczas prowadzonych treningów Darek z pewnością bacznie będzie zwracał uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń, także uwaga – naprawdę warto!

 

Tak jak już zostało wspomniane powyżej, wciąż czekamy także wyniki konkursów organizowanych przez Urząd Miasta Krakowa. Po tym okaże się czy także w tym roku otrzymamy możliwość rozbiegania całego Krakowa. Więcej informacji o treningach będziecie mogli  znaleźć na bieżąco na naszym fanpage’u

Projekt ogólnodostępnych zajęć na terenie krakowskiej Dzielnicy XI – Podgórze Duchackie prowadzony będzie od marca 2018 roku w ramach środków uzyskanych z Budżetu Obywatelskiego Gminy Miejskiej Kraków z 2017 roku. Wnioskodawcą projektu jest Marcin Jurczenko – członek Stowarzyszenia I Ty Możesz Być Wielki oraz Stowarzyszenia STOG.

Logo Krakow H rgb