Bezpłatne treningi w Krakowie – Dzielnica XI z Justyną Woźniak oraz Dariuszem Boroniem

Bezpłatne treningi w Krakowie – zapraszamy na kolejną edycję treningów biegowych ITMBW!

W 2018 roku realizujemy treningi na terenie krakowskiej Dzielnicy XI – Podgórze Duchackie ze środków pozyskanych w ramach Budżetu Obywatelskiego w 2017 roku. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu (środy, piątki) o godzinie 19:00. Zbiórka w środy przy ul. W. Witosa 7 (Carrefour Kraków Witosa, wejście główne), a w piątki zajęcia zaczynają się przy przystanku MPK „Nowosądecka” na rogu ulic Nowosądecka / Łużycka.  Treningi prowadzone są przez naszych trenerów, którzy podchodzą z prawdziwą pasją i profesjonalizmem do swojej pracy.

Środy z Justyną Woźniak

Współpracujemy z Justyną Woźniak, którą w 2017 roku ogrom biegaczy poznało podczas naszych piątkowych treningów na Zakrzówku.

Osoby uczestniczące w zajęciach prowadzonych przez Justynę miały okazję poznać jej profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. Justyna to wielokrotna zdobywczyni najwyższych stopni podium w zawodach biegowych, triathlonie i duathlonie. Posiada nie tylko doświadczenie zebrane podczas własnych treningów, ale również ogromną wiedzę. Jest magistrem fizjoterapii i na co dzień prowadzi Dotfizjo – ośrodek oferujący kompleksowe usługi w dziedzinie fizjoterapii oraz treningu personalnego w zakresie medycznego treningu terapeutycznego, treningu funkcjonalnego, biegania, kolarstwa, pływania i triathlonu.  Zawsze z uśmiechem na twarzy, ale potrafi dać porządny wycisk i nie pozwala zapomnieć o treningu ogólnorozwojowym. Treningi z Justyną znamy i polecamy!

Piątki z Dariuszem Boroniem

Kolejnym naszym trenerem prowadzącym treningi na terenie dzielnicy XI Pogórze Duchackie jest Dariusz Boroń. 

Darek to znany w całej Polsce ASICS FrontRunner. Specjalizujące się on w biegach do 10km, które zazwyczaj kończy jako… zwycięzca. Wielokrotnie brał udział w szkoleniach  dotyczących techniki biegu oraz treningu siłowego i biegowego. Mogliście go spotkać jako trenera ASICS m.in. w Warszawie, Katowicach, Lublinie i oczywiście Krakowie podczas treningów przygotowujących do Orlen Warsaw Maratonu. W 2017 roku wielu klubowiczów ITMBW miało okazję poznać Darka, i jego metody szkoleniowe, podczas cotygodniowych treningów, które odbywały się w ramach Budżetu Obywatelskiego na terenie dzielnicy X Swoszowice. Podczas prowadzonych treningów Darek bacznie zwraca uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń, także uwaga – naprawdę warto!

Uwaga! Aby niepełnoletni uczestnicy mogli wziąć udział w treningu powinny przynieść wypełnione i podpisane oświadczenie od rodzica/opiekuna prawnego! Oświadczenie można pobrać tutaj: Oświadczenie-rodzica

Treningi ITMBW przez cały tydzień

Zapraszamy także do udziału w poniedziałkowych treningach w Dzielnicy XII prowadzonych przez Jakuba Woźniaka, we wtorkowych treningach, które wzorem lat ubiegłych, rozpoczynają się o 18:30 na Rynku Podgórskim i prowadzone są przez Tomasza Kawika (więcej możecie przeczytać tutaj) oraz na czwartkowe treningi organizowane w ramach cyklu biegów ITMBWieczorem.

Projekt ogólnodostępnych zajęć na terenie krakowskiej Dzielnicy XI – Podgórze Duchackie prowadzony jest od marca 2018 roku w ramach środków uzyskanych z Budżetu Obywatelskiego Gminy Miejskiej Kraków z 2017 roku.

Bezpłatne treningi w Krakowie - Projekt Budżetu Obywatelskiego Gminy Miejskiej Kraków