Poniedziałkowe ogólnodostępne treningi w Krakowie z Jakubem Woźniakiem

Ogólnodostępne biegowe treningi  w Krakowie

Tym razem rozruszamy Dzielnicę XII Bieżanów-Prokocim! Dokonamy tego z pomocą naszego trenera Jakuba Woźniaka, z którym współpracujemy już od dwóch lat. Prowadził on nasze treningi w Krakowie w Dzielnicy X – Swoszowice.

Treningi odbywają się co poniedziałek o godz. 18:30 ze zbiórką w Parku Aleksandry przy zajezdni autobusów „Nowy Bieżanów Południe”. 

Treningi są bezpłatne. Realizowane są jednostki treningowe pracujące nad elementami takimi jak: siła biegowa, szybkość, technika biegu. Poziom ćwiczeń dostosowany jest do uczestnika w zależności od jego poziomu zaawansowania.

Sylwetka trenera

Jakub Woźniak to czołowy polski triathlonista i trener z wieloletnim doświadczeniem. Reprezentuje Dotsport Triathlon Team. Mistrz Polski, uczestnik mistrzostw Europy i świata w biegach górskich. Dwukrotny Medalista Mistrzostw Polski w duathlonie w kategorii elita. Rekordy życiowe: 5km 15:01, 10km 31:35, 21,097km 1:09:34, 42,195km 2:35:15 (3. miejsce wśród Polaków, 10. ogółem, Cracovia Maraton 2015). W zeszłym roku mogliście poznać Kubę podczas poniedziałkowych treningów realizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego, które odbywały się na małopolskiej arenie lekkoatletycznej w Wieliczce. Wraz z ekipą Dotfizjo z powodzeniem organizuje obozy biegowe  w Myślenicach. Kuba to prawdziwy pasjonata, dzięki któremu poprawicie technikę biegu oraz szybkość. Więcej o Kubie znajdziecie na jego fanpage tutaj.

Jeśli chcecie trenować z profesjonalistami, którzy zamienią zwykłe truchtanie w prawdziwy trening to dobrze trafiliście 😉

Przypominamy, że organizujemy również inne ogólnodostępne treningi w Krakowie:

  • wtorkowe z Tomaszem Kawikiem, które finansowane są ze środków własnych naszego Stowarzyszenia,
  • środowe i piątkowe z Justyną Woźniak i Dariuszem Boroniem, w ramach Budżetu Obywatelskiego Dzielnicy XI,
  • czwartkowe biegi z cyklu cotygodniowych biegów na 5km lub 10km w ramach ITMBWieczorem.

 

Uwaga! Aby niepełnoletni uczestnicy mogli wziąć udział w treningu powinny przynieść wypełnione i podpisane oświadczenie od rodzica/opiekuna prawnego! Oświadczenie można pobrać tutaj: Oświadczenie-rodzica

 

Ogólnodostępne treningi w Krakowie na terenie Dzielnicy XII Bieżanów-Prokocim to projekt prowadzony od marca 2018 roku w ramach środków uzyskanych z Budżetu Obywatelskiego Gminy Miejskiej Kraków z 2017 roku.

Projekt finansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków