Klubowe spotkanie wigilijne

Grudzień to wyjątkowy czas…czas spotkań z rodziną i znajomymi. To idealny moment aby w codziennym biegu na moment się zatrzymać, uśmiechnąć do siebie, znaleźć czas na rozmowę i świąteczne życzenia. I w naszym klubowym gronie nie mogło zabraknąć czasu na wspólną kolację przy jednym stole.

W sobotę 15 grudnia 2018 roku w jadłodajni Titum w Wieliczce, miała miejsca kolejna klubowa wigilia. Pojawiło się ponad 40-stu klubowiczów!  Cieszymy się, że z roku na rok naszego grono się powiększa! To niesamowite jak wspólna pasja, którą jest bieganie, łączy ludzi, którzy na co dzień zajmują się zupełnie czymś innym. Miejmy nadzieje, że za rok spotkamy się w tym samym, jak nie liczniejszym gronie 🙂

Ogromne podziękowania należą się naszym klubowiczom Agnieszce i Waldkowi Dziedziniewicz, którzy włożyli ogrom pracy i wielkie serce w przygotowanie tak wspaniałej kolacji wigilijnej. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem organizacji tego wydarzenia jak i przepysznych potraw przygotowanych w jadłodajni Titum.

Korzystając z okazji, całe Stowarzyszenie I Ty Możesz Być Wielki życzy wszystkim  zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt , przepysznej Wigilii , samych wspaniałych prezentów pod choinką , ciepła w sercu i wielu kalorii do spalenia na świątecznym treningu!  Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia na biegowych ścieżkach!

WigiliaITMBW2016a