Wybiegaj brakujące medale – biegaj wirtualnie z ITMBW

Już 29 sierpnia czeka nas ostatnia impreza Biegiem na Zakrzówek podczas, której będziecie mogli skompletować swoje medalowe trofeum. W tym roku, cztery medale z naszego cyklu biegów połączą się w jedną całość, którą włożycie do dedykowanego ekspozytora w kształcie krakowskiego Barbakanu! A dlaczego akurat barbakan? Bo to jedna z wizytówek Krakowa, a także nieodzowny element logotypu naszego klubu biegaczy I Ty Możesz Być Wielki.

Nie biegłeś w którymś z poprzednich biegów cyklu? Nic straconego!

A co dla osób, które nie wzięły udziału w poprzednich naszych biegach i nie mają wszystkich medali? Przygotowaliśmy dla Was propozycję nie do odrzucenia – możecie wybiegać wirtualnie brakujące Wam medale i odebrać jeszcze podczas nasze sierpniowej imprezy Biegiem na Zakrzówek. Więcej informacji na ten temat w opisie poniżej.

 

Zasady biegów wirtualnych ITMBW

  1. Zapisujesz się na któryś z biegów online poprzez przekierowanie poniżej – zapisy zostaną uruchomione w poniedziałek 12 lipca 2021 r. o godz. 12.00. Zapisy:
    Bieg WalentynkowyBiegiem na BagryBieg Swoszowicki
  2. Opłacasz wpisowe za start w biegu za pomocą elektronicznego przekierowania podczas zapisów. Dla chętnych istnieje możliwość dokupienia specjalnie przygotowanego ekspozytora na skompletowane medale w cenie 50 zł.
  3. Biegniesz w dowolnym miejscu na wybranym dystansie. Nie musi to być Park Jordana, Bagry czy Swoszowice. Biegniesz gdzie chcesz.
  4. Przesyłasz wynik ze swojego biegu na adres: biuro@itmbw.pl Może to być zrzut z ekranu, link do zarejestrowanego biegu np. na Stravie.
  5. Na przebiegnięcie i przesłanie nam trasy biegu masz czas do niedzieli 1 sierpnia 2021 r. do godziny 23.59.
  6. Odbierasz wybiegany medal wraz z ekspozytorem na medale podczas imprezy Biegiem na Zakrzówek w dniach 28 lub 29 sierpnia 2021 r. w Biurze Zawodów.

 

A co z ostatnim elementem układanki?

Ostatni element układanki już trzeba wybiegać 29 sierpnia 2021 roku (niedziela) podczas imprezy Biegiem na Zakrzówek. Do wyboru 10km i 3km. Przydatne linki:

Strona bieguNowe zapisyRegulamin

A tak będzie wyglądał ostatni przygotowany dla Was medal:

 

 

 

Zapraszamy do skompletowanie medalowej układanki i do zobaczenia już 29 sierpnia na Zakrzówku!