Mamy już 7 lat!

Nasze Stowarzyszenie „I Ty Możesz Być Wielki” właśnie rozpoczyna ósmy już rok swojej działalności. Od siedmiu lat mamy przyjemność spotykać się z Wami na biegowych ścieżkach. Jako jedna z największych grupa biegowych w Polsce, staramy się zarażać ludzi biegową pasją, która wnosi w życie niesamowite pokłady pozytywnej energii. Motywujemy tych, którzy potrzebują wsparcia w dążeniu do postawionych sobie celów. Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom organizując treningi aż w 8 dzielnicach Krakowa. Razem z Wami cieszymy się z Waszych sukcesów! Dziękujemy, że byliście i jesteście z nami!

 

Siedem lat razem

11 stycznia spotkaliśmy się po raz kolejny aby zdmuchnąć świeczki z urodzinowego tortu. Początek nowego roku to czas podsumowań tego co już za nami i zarazem snucie planów dotyczących najbliższej przyszłości.  To idealny dzień na to by móc sobie podziękować za włożoną pracę, za to, że dzięki nam wszystkim Stowarzyszenie tak prężnie się rozwija.

Sobotni wieczór przeniósł nas wspomnieniami do wspólnych wyjazdów i spotkań. A tych, w minionym roku nie brakowało. Wspólne obozy, treningi, starty w zawodach, a w szczególności klubowe wakacje ITMBW w Istrii do dziś przywołują uśmiech na twarzy. Myślę, że dla większości osób, które miały okazję rozkoszować się smakiem wina przy okazji Istrian Wine Run, był to jeden z najlepszych, jak nie najlepszy bieg w życiu.  🙂 Liczy się nie tyle samo bieganie co wspólnie spędzony czas, rozmowy, możliwość wymieniania się nawzajem swoimi doświadczeniami.

Podczas urodziny przyszedł czas na oficjalne podziękowania.  Ogromne słowa uznania należą się naszym trenerom bez których nie udałoby się nam zorganizować treningów w aż 8 dzielnicach Krakowa. Razem rozbiegaliśmy to miasto! Wiemy, że nie zawsze było łatwo.  😀 Raz jeszcze dziękujemy za każdą kroplę potu, słowo wsparcia, za profesjonalizm, pełne zaangażowanie i serce wkładane w prowadzenie cotygodniowych, biegowych spotkań 🙂

Wyróżnieni zostali również Członkowie naszego Stowarzyszenia, którzy najwięcej zdziałali dla klubu, na różnych płaszczyznach oraz Ci, którzy mogą pochwalić się największym progresem biegowym w 2019 roku.  Jesteśmy dumni, że tacy ludzie reprezentują nasze niebieskie barwy 🙂

ITMBW w 2019 roku

Podczas tych 7 lat mieliście możliwość uczestniczyć w organizowanym przez nas cyklu imprez biegowych, w skład których wchodzą: Bieg Walentynkowy, Biegiem na Bagry, Bieg Swoszowicki i Biegiem na Zakrzówek. Nasze biegi to nie tylko rywalizacja sportowa, ale niesamowita rodzinna atmosfera, która z roku na rok przyciąga do nas coraz więcej osób 🙂 Ponadto w 2019 roku nasze otwarte treningi biegowe prowadzone w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa w 8 dzielnicach a także w ramach projektu „Aktywny Kraków” dały taką możliwość wyboru, że każdy z pewnością znalazł coś dla siebie 🙂 Rok 2019 to także bezpłatne zawody lekkoatletyczne Blue League, obozy biegowe, wspólne wakacje w Istrii, a także ITMBW Wieczorem. To także dziesiątki klubowych zebrań, narad i spotkań. Możecie nas spotkać również na cotygodniowych, sobotnich biegach Parkrun Kraków jak i na linii startu większości czołowych zawodów biegowych w Małopolsce. To wszystko nie byłoby możliwe gdyby nie wsparcie naszych Partnerów i Sponsorów, dzięki Urzędowi Miasta Krakowa oraz Województwa Małopolskiego. Z całego serca dziękujemy, że wspieraliście nasze działania przez cały miniony rok!

Dziękujemy

 

Dziękujemy wszystkim Gościom, Trenerom, Przedstawicielom zaprzyjaźnionych klubów, Absolwentom i Klubowiczom za tak liczne przybycie! Cieszymy się, że w tak ważnym dla nas dniu byliście razem z nami 🙂  Dziękujemy za każde dobre słowo skierowane w naszą stronę i za zaufanie, którym nas darzycie !

Pragniemy również skierować szczególne słowa podziękowania do Infinity Fitness za jak zwykle ciepłe przyjęcie i gościnę.