Blue League – Diamenty rozdane!

W piątkową noc poprzedzającą sobotnie zawody lekkoatletyczne Blue League pewnie nie jeden z uczestników śnił o szybkości Usaina Bolta, sile Randiego Barnes’a, skoczności Javiera Sotomayora oraz wytrzymałości Kenenisy Bekele. 23. edycja Blue League była pełna emocji, radości, smutków i rywalizacji, czyli wszystkiego tego co w sporcie najlepsze. Królowa Sportu zawitała na jeden z krakowskich stadionów.

O zawodach

W minioną sobotę wspólnie z sprinterzy.com oraz finansowemu wsparciu Gminy Miejskiej Kraków, a także sponsorowi AdRunaLine zorganizowaliśmy otwarte zawody lekkoatletyczne Blue League, podczas których każdy mógł się poczuć jak uczestnik popularnej Diamentowej Ligi.

Jan Stachow, 88 lat – najstarszy uczestnik Blue League

Na stadionie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków „Wschód” pojawiło się ponad 100 pasjonatów „lekkiej”, którzy mogli sprawdzić się w konkurencjach takich: 100m, 400m, 1000m, test Coopera oraz skoku w dal, wzwyż i pchnięciu kulą. Jako że w Krakowie jest mało otwartych zawodów tego typu, postanowiliśmy zadbać o odpowiednie przygotowanie i oprawę: profesjonalny pomiar czasu oraz statuetki dla najlepszych uczestników. Rywalizacja była równie zacięta jak wśród zawodników klasy światowej, o czym na pewno świadczą osiągnięte wyniki.

Diamentowe statuetki

Wyniki #23 BLUE LEAGUE

Niestety była to ostatnia edycja Blue League w 2019 roku. Serdecznie zapraszamy na bieżnię za rok. Teraz macie czas na spokojne szlifowanie formy. Obiecujemy, że na pewno zaskoczymy uczestników czymś nowym!

Galeria

Galeria autorstwa Mateusz Gałązka


Baner Miasta Kraków - projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa