Informator 9. Biegu Swoszowickiego

9. Bieg Swoszowicki już w tą niedzielę!

Śpieszymy z najważniejszymi informacjami, żebyście dotarli do nas bez stresu i pobiegli po trasie swojego biegu. Cóż można się pogubić, bo mieliście do wyboru aż 4 dystanse. 😱

Rozkład startów:

🔸 9.30 – start biegu na 10 km
🔸 11.15 – start rodzinnej mili
🔸 11.45 – start biegu na 5 km
🔸 13.00 – rozpoczęcie biegów dla dzieci

Parkingi:

Jak już wspomnieliśmy dzielnica Swoszowice jest urokliwa i spokojna i pragniemy, aby taka pozostała. Zatem namawiamy Was do przyjazdu rowerem. Przy okazji dobrze rozgrzejecie nogi, żeby Was szybciutko poniosły na metę.
Prośba ta jest też związana z małą ilością miejsc parkingowych. Na teren uzdrowiska nie będzie możliwości wjazdu❗️ Pojazdy czterokołowe możecie zostawić:
🔸 pod galerią „Swoszowice Centrum” (Kraków, ul. Myślenicka 133). Znajdziecie tam 130 miejsc parkingowych. Stamtąd to już tylko 700 metrów na start biegu :);
🔸 na łące przy ulicy kąpielowej naprzeciwko stadniny koni Krakusa Swoszowice (Kraków, ul. Kąpielowa 51);
🔸 szukajcie także miejsca na ul. Borowinowej.

Dojazd komunikacją miejską:

Możecie dojechać do nas także za pomocą komunikacji miejskiej! 🚌 Co jest kolejnym zaraz po rowerach, wspaniałym pomysłem! Także bierzecie w łapki telefony lub laptopy i sprawdzacie na jakdojadę.pl – jak najłatwiej do nas dojechać.
Pod Uzdrowisko najlepiej dojechać autobusami nr 135,165,155 i wysiąść na Merkuriusza Polskiego.
Ponadto z Borku Fałęckiego pod Uzdrowisko dojeżdżają linie 214, 215, 225, 254 i 265. Dacie radę, nie zgubicie się.
Trasę dojazdu możecie przetestować i przyjechać do nas wcześniej po pakiet startowy, w którym znajdziecie mnóstwo niespodzianek.

Biuro Zawodów:

Nasze biuro zawodów znajduje się na terenie Uzdrowiska Swoszowice w Restauracji Parkowa (ul. Kąpielowa 70 w Krakowie). Będziemy na Was czekać:
🔸 w sobotę (28.05) w godzinach od 16:00 do 20:00
🔸 w niedzielę (29.05) w godzinach od 7:30 do 12:00
Tam też w dniu zawodów będzie znajdował się depozyt, a także niebywała okazja do rozszerzenia pakietu startowego o bawełnianą koszulkę z biegu za jedyne 30 zł! 👕

Trasa:

Z pewnością pytań macie jeszcze wiele – zachęcamy do przejrzenia regulaminu biegu i dołączenia do wydarzenia na facebook’u:
Do zobaczenia w niedzielę! 😃