Szok! Biegacze ITMBW przyłapani na dopingu!

Stało się coś, o czym w kuluarach mówiło się od dawna. Biegacze stowarzyszenia I Ty Możesz Być Wielki zostali przyłapani na dopingu. Dokładnie na 40km trasy 19. Cracovia Maraton pojawił się niebieski punkt kibicowski. Z relacji wielu biegaczy wynika, że dzięki naszym środkom dostało w momencie kryzysu olbrzymiego kopa. W końcu częstowaliśmy zawodników EPO – Energicznym Pozytywnym Okrzykiem.

 

 

ITMBW łączy samotne serca

Zorganizowanie naszego punktu nie było tak proste jakby się mogło wydawać. Wszystko za sprawą pary naszych klubowiczów – Agnieszki i Łukasza. Pary, która dzień przed maratonem stanęła na ślubnym kobiercu. Gratulujemy! To już kolejne nasze klubowe małżeństwo i jesteśmy pewni, że nie ostatnie! Także drodzy biegający Panny i Kawalerowie, zapraszamy w szeregi naszego stowarzyszenia. Zostało jeszcze sporo atrakcyjnych, inteligentnych, z poczuciem humoru, a przede wszystkim wysportowanych singli <3

 

Mega Challenge

Zostawmy na bok sprawy miłosne, a skupmy się na głównym temacie – naszym punkcie dopingowym. Jego zorganizowanie za sprawą nocnego ultramaratonu imprezowego zafundowanego przez Agnieszkę i Łukasza było nie lada wyzwaniem. Zmęczeni, z niedoborem snu, bólem głowy i innymi poweselnymi dolegliwościami pojawiliśmy się na 40km trasy Cracovia Maratonu. Dowodem heroizmu są słowa prezesa naszego stowarzyszenia, Rafała Oświęcimki:

„To był mega challenge wstać po weselu, a potem przez 2h nawijać do mikrofonu.”

 

Czy warto było szaleć tak?

O tym, że warto było się poświęcić świadczą słowa uczestników biegu. W myśl zasady – najlepszym wynagrodzeniem jest ciepłe słowo Klienta – odczuwamy dumę, że swoim dopingiem mogliśmy Wam pomóc. Podziękowań dostaliśmy dziesiątki i cieszymy się, że się podobało.

Dziękujemy 💪 Na tych ostatnich kilometrach dobry doping byl na wage zlota 💙 – Łukasz

Bez Was nie może się przecież odbyć żaden bieg w Krakowie, dzięki za dodawanie sił na trasie☺️ – Janusz

Bardzo dziękuję🥰 to było super !!!!!!! – Agata

Dzięki za Super Doping . Dobre miejsce na dodanie ….Skrzydeł🙂🙂🙂👍 – Robert

Dzięki tym i wielu innym ciepłym słowom jesteśmy zdeterminowani, by zorganizować podobne punkty na kolejnych wydarzeniach biegowych. Zapraszamy do dopingowania razem z nami nie tylko członków stowarzyszenia, ale wszystkich zainteresowanych oglądaniem zawodów. Bo argumentów za tym, by dołączyć do naszego klubu w powyższym tekście padło kilka, ale to tylko krople w morzu profitów! Do zobaczenia!