blcover

  Blue League - to comiesięczne zawody lekkoatletyczne organizowane na stadionach lekkoatletycznych w Krakowie i w Wieliczce. W ramach w/w imprez rozgrywane są biegi na 100m, 400m i 1000m oraz zawody w pchnięciu kulą, skoku w dal, czy plankuPomiar czasu na mierzony jest za pomocą fotokomórki. Poniżej wyniki z zawodów, które odbyły 13 maja na arenie w Wieliczce.

 


#11 - 13.05.2017 r. 

bl11 2017

 

 WYNIKI  


Kobiety 

Nazwisko Imię 100m Q. 100m FIN 400m  1000m Plank Kula I Kula II Kula III Skok I Skok II Skok II2
Turowska 13,09 - - - 05:06 7,2 7,1 7,2 - - -
Niedzielska Zofia 13,15 - - - 10:00 - - - - - -
Pasik Aleksandra 13,86 - - - - - - - - - -
Jaszczyńska Anna 13,90 - - - - - - - - - -
Russova Yana 14,36 - - - 10:00 - - - - - -
Kamzol Flawia 14,99 - - - - - - - -
Ziębla 16,06 - - - - - - - -
Kawałko 16,22 - - - - - - - -
Sarnecka 16,50 - - - 03:05 4,9 - - - - -
Kamzol  Flawia - - - - 04:00 5 5,1 4,8 1,77 2 1,74
Kawałko  Justyna - - - - 03:05 - 4,8 - 1,4 2 2,02
Lemańska - - - - 03:28 - - - - - -
Michałowska  Iza - - - - 07:02 - - - - - -
Ostrowska  Justyna - - - - 06:20 - - - - - -
Ziembla  Natalia - - - - 01:39 2,8 2,9 - 1,25 1,45 1,43

 


 Mężczyźni

Nazwisko Imię 100m kwal. 100m finał 400m  1000m Plank Kula I Kula II Kula III Skok I Skok II Skok II2
Malik Mateusz 11,44 11,43 - - - - - - - - -
Wnuk Jakub 11.80 11,56 - - - - - - - - -
Warchoł Bartłomiej 12,15 11,81 - - 03:00 - - - - - -
Juszczenko Marcin 14.28 - 01:11,30 - - 8 9,6 9,2 2,35 - -
Kuciński Bartosz 16,44 - - - - 3,8 4,4 4,1 - - -
Stano Jakub 11,50 11,53 - - 03:10 - - - -
Bednarczyk Sebastian 11,66 11,62 - - 06:10 - - - - - -
Kurcz Tadeusz 12,98 12,61 01:01,84 - 04:05 - - - - - -
Qurt Marcin 13,84 - 57.64 03:13:78 - 11,7 9,1 11 - - -
Buragovsky 14,56 - 03:42:02 03:23 - - - - - -
Silva Daniel 16.62 - 1,21,14 03:42:86 04:27 - - - 1,57 2 1,92
Ciślik 14,06 - - 00:52 7,2 7,9 7,7 1,76 1,75 1,88
Kwaśniewski 16,51 - 01:01:95 - 01:25 7 - - 1,9 2,22 2,27
Szkodzinski Tomasz - - 56,91 04:23:71 05:05 11,8 8,5 11,8 - - -
Klimkowski - - 57,41 03:13:76 03:05 11,7 8,2 11 - - -
Gut - - 56.08 - - - - - - - -
Kamzol Flavia - - 1,24,82 - - - - - - - -
Bednarz - - - 02:56:56 - - - - - - -
Machura  Tomasz - - - 03:23:77 - - - - - - -
Maszczak  Dariusz - - - - 08:30 8,1 9,4 9,1 - - -
Seremet  Jakub - - - - 02:35 6,7 7,1 7 2,05 2,08 2,06

 

 

 

Ta strona internetowa może zostawiać na Twoim urządzeniu pliki „cookies”, m.in. w tym celu, żeby strona prawidłowo wyświetlała się na Twoim urządzeniu. Polityka cookies.

Akceptuje polityke cookies z tej strony.