Zapraszamy na 3. Bieg Walentynkowy

Zapraszamy na 3. Bieg Walentynkowy, który odbędzie się 11 lutego 2018 roku w krakowskim Parku im. dr Henryka Jordana. Celem wydarzenia jest uczczenie Święta Zakochanych w aktywny sposób oraz zachęcenie jak największej liczby mieszkańców Małopolski do rozpoczęcia i rozwijania przygody z bieganiem.

Poprzednie edycje imprezy spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Podczas pierwszej edycji w 2016 roku, w biegu wzięło udział blisko 700-set uczestników, natomiast w 2017 roku było z nami już 1 000 osób. Wówczas w biegu wystartowali czołowi małopolscy biegacze tj. Andrzej Lachowski, Tomasz Kawik, Paulina Golec i Beata Popadiak. Charakter zawodów tj. bieg parami jest motywacją dla małżeństw i par, aby wspólnie trenować z partnerem, zmierzyć się z sportowym wyzwaniem oraz lepiej zrozumieć pasję partnera.

Zapisz się! Lista startowa Regulamin Wydarzenie Fb

 

Do największych zalet biegu: należy niezwykły klimat związany z atrakcyjnością Krakowa jako miasta przyciągającego do spędzenia Walentynek. Wydarzenie przyciąga osoby nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Dzięki wsparciu logistycznemu ze strony Akademii Górniczo-Hutniczej, dekoracja zwycięzców po raz kolejny odbywać się w reprezentatywnej, mieszczącej blisko 1000 osób sali audytoryjnej U2. Wśród uczestników imprezy bardzo pozytywnie oceniana jest niezmienna od pierwszej edycji trasa biegu o kształcie serca, która wiedzie ścieżkami Parku im. Henryka Jordana w Krakowie wśród popiersi wielu zasłużonych polskich bohaterów narodowych. Z tego powodu także i w 2018 roku zorganizujemy podobną trasę  o dystansie 5 km dla biegu w kategorii PARY.

Rzadko spotykana jest formuła biegu w kategorii PARY, gdzie każda para biegnie będąc złączona specjalną opaską, co powoduje, że jest to jeden z najbardziej radosnych i „uśmiechniętych” biegów w Polsce. Każdy uczestnik biegu w pakiecie startowym otrzyma numer startowy z chipami do pomiaru czasu i unikalną, okolicznościową, ocieplaną czapkę biegową.

Po ukończeniu biegu dla zawodników czekać będzie posiłek oraz wyjątkowy, odlewany medal zaprojektowany specjalnie na tę okoliczność. Za ukończenie całego cyklu czterech biegów planujemy wręczyć zawodnikom wyjątkową medalową statuetkę złożoną z medali otrzymanych na powyższych biegach tworzącą kształt biegowego buta wg poniższego projektu.

Dla chętnych przewidziane są również koszulki marki 4F przygotowanie specjalnie na nasze wydarzenie. Aby zamówić koszulkę kliknij tutaj

Zwycięzcom biegów podarujemy zaproszenia m.in. do restauracji, hotelów, salonów kosmetycznych, term, teatru czy kina.Sponsor główny


Partner Techniczny


 

BW18tlowyd

Zapisz się! Lista startowa Regulamin Wydarzenie Fb