Wakacyjne #20 Blue League

Zawody lekkoatletyczne Blue League już na stałe wpisały się w kalendarz krakowskich imprez sportowych. Z miesiąca na miesiąc stadion Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków „Wschód” przyciąga amatorów królowej sportu z całego miasta i okolic. Na #20 Blue League nie zabrakło zdrowej rywalizacji, a najlepsi zawodnicy otrzymali puchary.

O zawodach

Okres wakacyjny nie odstraszył miłośników królowej sportu, którzy tak licznie przybili na dwudziestą edycję zawodów lekkoatletycznych Blue League. Na starcie dzisiejszych zawodów stawiło się ponad 70 amatorów królowej sportu. Poziom zawodów jak zwykle był bardzo wysoki, rywalizacja zacięta, a rekordy życiowe niejednokrotnie były łamane. Nasi zawodnicy standardowo już mogli się zmierzyć w biegach na 100m, 400m, 1000m, teście Coopera, a także w konkurencjach technicznych, którymi były skok w dal, skok wzwyż i pchnięcie kulą.


The best of

Na pochwałę na pewno zasługują dwie uczestniczki imprezy: Wiktoria Absyl (kat. junior) i Magdalena Nabielec. Obie Panie zdeklasowały rywalki i stanęły kilkukrotnie na najwyższym stopni podium. W nagrodę otrzymały piękne puchary, pozostałe miejsca zostały nagrodzone dyplomami. Szczegółowe wyniki są dostępne do pobrania poniżej.


Wyniki z dzisiejszych zawodów

Mężczyźni

Wyniki mężczyźni

Kobiety

Wyniki kobiety


Wielki finał

Ostatnie zawody 8 września będą stanowiły podsumowanie całego sezonu lekkoatletycznego, kiedy to zrealizowane zostaną wszystkie konkurencje. Podczas tej edycji każdy uczestnik otrzyma również koszulkę z zawodów, a dla najlepszych zawodników podczas całego sezonu wręczane będą okolicznościowe nagrody oraz statuetki. Relację z poprzednich zawodów znajdziecie klikając tutaj. Tymczasem zapraszamy do zarezerwowania sobie czasu na 8 września. Do zobaczenia po wakacjach!