Sobotni poranek z lekkoatletyką

Po raz kolejny w sobotni poranek zagościliśmy na stadionie Międzyszkolnego Ośrodka Sportu Kraków – Wschód z zawodami lekkoatletycznymi. W ramach już 19 edycji Blue League nasi uczestnicy mogli zmierzyć się m.in. ze skokiem w dal, skokiem wzwyż czy biegiem na 100m.

O zawodach

Na starcie dzisiejszych zawodów stawiło się ponad 60 amatorów królowej sportu. Poziom zawodów jak zwykle był bardzo wysoki, rywalizacja zacięta, a rekordy życiowe niejednokrotnie były łamane. Nasi zawodnicy standardowo już mogli się zmierzyć w biegach na 100m, 400m, 1000m, teście Coopera, a także w konkurencjach technicznych, którymi były skok w dal i pchnięcie kulą.

Wsparcie zawodowców

Największą atrakcją był tym razem natomiast skok wzwyż, czego przyczyną był fakt, że do rywalizacji włączył się także były skoczek wzwyż Janusz Wątroba, który swoimi wskazówkami pomagał zarówno małym jak i dużym uczestnikom w poprawianiu swojej techniki w tejże dyscyplinie. Mamy nadzieję, że podczas kolejnych edycji odwiedzą nas także i inni sportowcy 🙂

Wyniki z dzisiejszych zawodów

Mężczyźni

Wyniki_BL19_mezczyzni

Kobiety

Wyniki_BL19_kobiety

Kolejne zawody już w sobotę 7 lipca 😉 Do zobaczenia na stadionie lekkoatletycznym 😉


Wielki finał

Ostatnie zawody 8 września będą stanowiły podsumowanie całego sezonu lekkoatletycznego, kiedy to zrealizowane zostaną wszystkie konkurencje. Podczas tej edycji każdy uczestnik otrzyma również koszulkę z zawodów, a dla najlepszych zawodników podczas całego sezonu wręczane będą okolicznościowe nagrody oraz statuetki. Relację z wcześniejszych zawodów znajdziecie klikając tutaj.