Największy Bieg Walentynkowy w Polsce za nami!

Drodzy Biegacze!

Serdecznie DZIĘKUJEMY, że byliście z Nami podczas 4 edycji Biegu Walentynkowego. Wydarzenie to jest pierwszym biegiem z cyklu „I Ty Możesz Być Wielki 2019”. Blisko 1300 osób zamanifestowało swoją pasję i miłość do biegania. Piękna pogoda, walentynkowe dekoracje, setki uśmiechów na twarzy, radość dzielona z innymi… niepowtarzalne emocje, sprawiły, że ten dzień był na prawdę wyjątkowy. ❤ Mam nadzieje, że podobnie jak my, będziecie z ciepłem w serduszku wspominać to wydarzenie, a okolicznościowe koszulki z kultowym już hasłem będą idealną  tego pamiątką.

                                                 

Z miłości do biegania…

Krakowski Bieg Walentynkowy to największa w Polsce impreza dla zakochanych w bieganiu i nie tylko! Celem wydarzenia, które tradycyjnie odbyło się w Parku im. dr Henryka Jordana  oraz na krakowskich Błoniach, było uczczenie święta zakochanych w aktywny sposób. W końcu wspólne bieganie to idealny sposób spędzenia czasu razem i to z podwójną motywacją! Zawodnicy mogli pobiec w parach lub indywidualnie w biegu, w kategorii „do wzięcia”. Trasa biegu liczyła 5 km. Według uczestników imprezy bardzo pozytywnie oceniana jest wyjątkowa i niezmienna od pierwszej edycji biegu, trasa w kształcie serca.


Rekord frekwencji

Tegoroczną edycję Biegu Walentynkowego ukończyło 1289 osób. W tym bieg dla par ukończyły 618 osoby, a bieg w kategorii „do wzięcia” 671 osób. Całość wydarzenia zwieńczyła ceremonia dekoracji zwycięzców. Nagrodzono najszybszych biegaczy i biegaczki, pary, a także najbardziej rozbiegane małżeństwa. Nie zabrakło również konkursu z nagrodami. Niebanalna oprawa ceremonii, a także wspaniałe nagrody zawdzięczamy naszym wspaniałym Sponsorom.


Wyniki

Najszybszą parą tegorocznej edycji okazali się Karolina  Piątek wraz z Grzegorzem Góralem. Tytuł najbardziej rozbieganego małżeństwa, wybiegali Magdalena i Damian Pasek.  W kategorii „do wzięcia” na pierwszym stopniu podium stanęli Kuba Woźniak z czasem 16:06 oraz Beata Popadiak z rewelacyjnym czasem 19:24 . Kto wie, może wspólna miłość do biegania pomogła komuś w znalezieniu swojej drugiej połówki 😀

Wyniki

Galerie zdjęć

fot. Mateusz Gałązka (13)fot. Mateusz Gałązka (223)fot. Mateusz Gałązka (227)fot. Ewelina Kempa (13)   fot. Ewelina Kempa (101)fot. „Richie” Kułaga (2188)fot. Mariusz Włoch (863)Gazeta Krakowska (51)krakow.naszemiasto.pl (51)


Relacje

Radio KrakówTVP Kraków (od 7:08)


Dziękujemy

Z roku na rok, miłość (również do biegania 🙂 ) przyciąga coraz większe grono aktywnych osób, którym nie przeszkadza zimowa aura. Dziękujemy, że byliście z Nami! Dziękujemy również naszym Patronom, Partnerom oraz Sponsorom, dzięki którym ta impreza miała tak wspaniały charakter i zrobiła wrażenie na nie jednym uczestniku.  Słowa podziękowania należą się również naszym klubowiczom i wolontariuszom zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia! Jesteście na prawdę WIELCY ❤ Za każde ciepłe słowo skierowane w naszym imieniu, dziękujemy. Mamy nadzieję, do zobaczenia na kolejnych biegach!

 

 


Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego


 


Sponsor główny
Patronat medialny

 

Krakowski Bieg Walentynkowy to największa impreza dla wszystkich osób kochających bieganie w Polsce. Jej piąta edycja odbędzie się się 16 lutego 2020 roku w Parku im. dr Henryka Jordana. Celem wydarzenia jest uczczenie Święta Zakochanych w aktywny sposób oraz zachęcenie jak największej liczby mieszkańców Małopolski do rozpoczęcia i rozwijania swojej przygody z bieganiem.

Relacja z 4 edycjiWyniki    Wydarzenie na Fb  Relacja z 3 edycji

 


Do udziału w biegu niezmiennie przyciąga niezwykły klimat związany z atrakcyjnością Krakowa jako wyjątkowego miasta do spędzenia Walentynek. Wydarzenie przyciąga osoby nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Według wszystkich uczestników imprezy bardzo pozytywnie oceniana jest wyjątkowa, niezmienna od pierwszej edycji trasa biegu o kształcie serca, która wiedzie ścieżkami Parku im. Henryka Jordana w Krakowie wśród popiersi wielu zasłużonych polskich bohaterów narodowych. Ponadto dzięki wsparciu Akademii Górniczo-Hutniczej, dekoracja zwycięzców po raz kolejny odbywać się będzie w reprezentatywnej, mieszczącej blisko 1000 osób sali audytoryjnej U2.


Rzadko spotykana jest formuła biegu w kategorii PARY, gdzie każda para biegnie będąc złączona specjalną opaską, co powoduje, że jest to jeden z najbardziej radosnych i „uśmiechniętych” biegów w Polsce. Każdy uczestnik biegu w pakiecie startowym otrzyma numer startowy z chipami do pomiaru czasu i unikalną, okolicznościową koszulkę z długim rękawem z kultowym już hasłem biegu all you need is RUN!. Zwycięzcom biegów podarujemy zaproszenia m.in. do restauracji, hotelów, salonów kosmetycznych, term, teatru czy kina.

P