Nad Bagrami pobiegniemy 20 czerwca

Nad Bagrami pobiegniemy 20 czerwca

Drodzy biegacze!
z uwagi na troskę o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników naszych imprez sportowych oraz obowiązujące przepisy (ostatnie Rozporządzenie Rady Ministrów z 19 marca 2019 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii), nasze Stowarzyszenie podjęło decyzję o przesunięciu terminu wydarzenia sportowego „Biegiem na Bagry 6!”, planowanego na 18 kwietnia 2021 r.
Widząc prognozy związane z rozwojem pandemii COVID-19 w dniu 9 marca br. zamieściliśmy na naszej otwartej grupie na Facebooku pn. „Klub biegaczy „I Ty Możesz Być Wielki” (grupa sympatyków)” ankietę ws. możliwych wariantów przeprowadzenia imprezy. Wśród udzielonych 129 odpowiedzi zdecydowana większość biegaczy (67%) wskazała na organizację imprezy na 20 czerwca br. W związku z tym, biorąc pod uwagę Wasze zdanie, przesuwamy 6 edycję naszej imprezy na 20 czerwca 2021 r.
Opłaty startowe zostają automatycznie przesunięte na nowy termin. Mamy nadzieję, że nie ulegnie on już zmianie. Jednakże przypadku prośby o zwrot opłaty startowej prosimy o wysłanie wiadomości na naszego e-maila: biuro@itmbw.pl – zwroty będą dokonywane w okolicach maja po wznowieniu zapisów na bieg, jednakże wierzymy, że zostaniecie z nami niezależnie od finalnego terminu organizowania imprezy.
O wszelkich zmianach będziemy informować na naszym fanpage’u oraz na naszej stronie internetowej www.itmbw.pl Tymczasem, do zobaczenia 20 czerwca nad Bagrami!
Z biegowym pozdrowieniem

Klub biegaczy

I Ty Możesz Być Wielki