ITMBW na Biegach Niepodległości

Biegi Niepodległościowe to świetna okazja do upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918. To także idealny sposób na aktywne spędzenie wolnego dnia i forma promocji zdrowego stylu życia.

Klubowicze ITMBW podczas Biegu Niepodległości w Kielcach

Nasi klubowicze licznie wzięli udział w imprezach biegowych w całej Polsce. Nie zabrakło nas w Kielcach, Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Białym Kościele czy Skawinie – Mogilanach.

Najliczniej jednak pojawiliśmy w Kielcach. To już kolejny rok, gdy większą grupą jedziemy autobusem do stolicy regionu świętokrzyskiego. Nie da się ukryć – lubimy tu wracać! W tym roku rywalizowaliśmy nie tylko w biegu na 10 km, ale także w naszych już drugich w tym sezonie klubowych mistrzostwach ITMBW.

Na dystansie 10km wśród Pań najlepsze okazały się kolejno Magdalena Oświęcimka, Anna Gburek, Judyta Lech i Agnieszka Dziedziniewicz, a wśród Panów Paweł Gałązka, Mirek Urban, Mateusz Sztandur i Artur Łabędź.

Na pewno swoje biegi niepodległościowe zapamiętają na długo Ewelina i Maciek, którzy uzyskali nowe życiówki na 10 km! Ewelina pokazała swoją klasę w Warszawie, a Maciek w Poznaniu! Na mecie zameldowali się odpowiednio z czasem: 42:35 i 36:04! Ogromne gratulacje!

Warto też dodać, że Cecylia i Boguś również mieli co świętować. Podczas Biegu Niepodległości w Skawinie – Mogilanach wskoczyli na podium w swoich kategoriach wiekowych!

Co roku licznie pojawiamy się na Biegach Niepodległości w całej Polsce. Niecodziennie mamy możliwość usłyszenia Mazurka Dąbrowskiego przed startem, a ten moment na wielu z nas robi ogromne wrażenie. Dodatkowo pogoda w listopadzie zwykle sprzyja szybszemu bieganiu, więc przy okazji można powalczyć o fajne wyniki, albo po prostu aktywnie spędzić czas wsród znajomych.

Mamy nadzieję, że równie aktywnie uczciliście jedno z najważniejszych świąt narodowych i tak jak my, macie co wspominać 🙂

Galeria