Co z Biegiem na Bagry? Chcemy poznać Wasze zdanie

Drodzy sympatycy ITMBW!

Ze względu na pandemię i aktualnie obowiązujący zakaz organizacji imprez masowych, rozważamy różne możliwości co naszej imprezy „Biegiem na Bagry 6” która planowana jest na 18 kwietnia br. Aktualnie wszystkie wydarzenia sportowe, które wstępuję o wydanie odpowiednich zezwoleń w Urzędzie Miasta Krakowa, zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami, automatycznie nie otrzymują zgody na organizację imprezy.

Na ten moment nie jesteśmy w stanie przewidzieć czy sytuacja ulegnie poprawie do połowy kwietnia, a istniejące prognozy są raczej mało optymistyczne. Co ważne, by móc zorganizować bieg wchodząc na drogi (w przypadku imprezy BNB wchodzimy na ulice: Żołnierską i Gromadzką, Wodną, Batki, Kaczą i Kozią), musimy rozpocząć działania organizacyjne tj. m.in wystąpić o niezbędne zezwolenia, najpóźniej na 5-6 tygodni przed terminem biegu. W związku z powyższym, chcielibyśmy spytać Was o zdanie. Prosimy o udzielenie odpowiedzi w ankiecie, która jest dostępna na otwartej grupie naszych Sympatyków I Ty Możesz Być Wielki (Polska), pod linkiem: 

Link do ankiety

Wśród rozważanych opcji jest:

  1. Przesunięcie terminu biegu na 20 czerwca 2021 r., który, na podstawie analizy rozwoju przed rokiem, wydaje się dziś stosunkowo „bezpiecznym terminem”.
  2. Przesunięcie terminu biegu na inny możliwie najszybszy termin tzn. np. w przypadku zniesienia zakazu organizacji imprez do końca kwietnia wówczas organizacja biegu na początku czerwca.
  3. Organizacja biegu wirtualnego zgodnie z planowanym terminem tj. w dniu 18 kwietnia 2021 r.
  4. Przesunięcie biegu na za rok tj. na kwiecień 2022 r.

Bardzo proszę o zaznaczenie swojej opinii w ankiecie wszystkich osób, które są zainteresowane startem w 6 edycji Biegiem na Bagry na Bagry.

Z biegowym pozdrowieniem

Rafał Oświęcimka