Biegiem na Bagry 4 za nami!

Ponad 1000 osób na imprezie biegowej Biegiem na Bagry 4

Blisko 1000 osób wzięło udział w czwartej edycji naszego biegu nad krakowskim zalewem Bagry, w tym ponad 700 na nowej trasie o dystansie 10 km, która poprowadzona została także nad Staw Płaszowski. Dziękujemy, że byliście z nami podczas Biegiem na Bagry 4.

Poniżej wyniki biegu oraz linki do galerii zdjęć, które będziemy systematycznie dodawać. Widzimy się już za miesiąc na kolejnej naszej imprezie biegowej wchodzącej w cykl imprez Stowarzyszenia I Ty Możesz Być Wielki na 6. Biegu Swoszowickim.

Wyniki  fot. E. Kempa fot. M. Gałązka video Ł. Żwirecki Wydarzenie na Fb

 

Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w czwartej odsłonie naszej imprezy nad Zalewem Bagry. W edycji, w której rzeka biegaczy zalała i odkryła także pobliski Staw Płaszowski. W biegu, w którym wystartowało blisko 1 000 osób. Dziękujemy za Waszą obecność oraz za wspaniałą zabawę. Mamy nadzieję, że wywalczone koszulki „finishera”, będą jednymi z Waszych najcenniejszych pamiątek, a medale zawisną wśród najcenniejszych trofeów.

Dziękujemy naszemu Sponsorowi głównemu firmie Wiarygodny Deweloper – Instal Kraków S.A., która wspiera nas od tylu lat i, która ma wciąż do sprzedaży przytulne mieszkania w pobliżu naszego pięknego zalewu. .

Dziękujemy naszym Patronom Honorowym tj. Pan Piotrowi Ćwikowi – Wojewodzie Małopolski Panu Jackowi Krupie – Marszałkowi Województwa Małopolskiego. Dziękujemy także obecnym podczas dekoracji Panu Jackowi Bednarzowi – Przewodniczącemu Dzielnicy XIII Podgórze i Józefie Ogrodnik – Prezes KŻ Horn Kraków. Dziękujemy wszystkim naszym Partnerom i Sponsorom bez, których na pewno nie moglibyśmy dokonać tak wiele. Dziękujemy Dzielnicy XIII Podgórze, za tak wielkie wsparcie od pierwszej edycji biegu, dziękujemy Klubowi Żeglarskiemu Horn Kraków za wspaniałą gościnę, dziękujemy Tawernie na Hornie za pyszny posiłek regeneracyjny. Dziękujemy Wydziałowi Sportu Urzędu Miasta Krakowa KRK.Sport za ufundowanie pięknych pucharów dla zwycięzców.

Dziękujemy także wszystkim naszym Sponsorom i PartneromLPPOkręgowa Izba Aptekarska w KrakowiePolarNIBI SPORTBody ChiefRunspirationPark Wodny KrakówSklep Animatora PL Sklep BiegaczaDotfizjoCrossFit DekertaElikart M – Tor gokartowy Kraków, Centrum Dystrybucji Produktów Ekologicznych, Squash4youCrazy SówkaDepilConcept PolskaPrzewrotkiPracownia KulturalnaFitPark Park Wodny Kraków i innym zaangażowanym w nasz firmom, organizacjom i instytucjom.

Rafał Oświęcimka
dyrektor biegu

Patronat honorowy

Sponsor główny