Bieg Swoszowicki pod koniec czerwca

Drodzy biegacze!

W związku z obowiązującym od wczoraj Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, nie pozostaje nam nic innego jak przenieść termin 8 edycji Biegu Swoszowickiego. Impreza zostaje przeniesiona na 27 czerwca 2021 r. Tym samym w czerwcu będziemy widzieć się tydzień po tygodniu tj. 20 czerwca nad Bagrami podczas imprezy Biegiem na Bagry, a już tydzień później w Swoszowicach.

Mieliśmy szczerą nadzieję, że choć w zmniejszonym zakresie to będziemy mogli zorganizować Bieg Swoszowicki jeszcze w maju. Jednakże ograniczenia, dotyczące takich imprez sportowych jak nasza, zostały utrzymane do 5 czerwca 2021 r. Niestety utwierdziła nas w tym także interpretacja, którą otrzymaliśmy w piątek z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Jednak patrzmy w przód!

Opłaty startowe zostają automatycznie przesunięte na nowy termin. W przypadku prośby o zwrot opłaty startowej prosimy o wysłanie wiadomości na naszego e-maila: biuro@itmbw.pl – zwroty będą dokonywane w ciągu najbliższych dwóch tygodni, po wznowieniu zapisów na biegi. Jednak wierzymy, że zostaniecie z nami.

Tymczasem, trzymajcie kciuki, byśmy mogli jak najszybciej spotkać się na biegach ITMBW. #fingerscrossed

Z biegowym pozdrowieniem,

Klub biegaczy

„I Ty Możesz Być Wielki”