1. Instal Półmaraton ITMBW Kraków za nami!

1. Instal Półmaraton ITMBW Kraków

     9 października odbyła się nasza kolejna impreza – 1. Instal Półmaraton ITMBW Kraków, w ramach której, oprócz biegu na dystansie 21,098 km, został rozegrany także bieg na 10 km oraz Otwarte Mistrzostwa Podgórza w biegach dla dzieci.

instalpolmaratoucz8

 

1. Instal Półmaraton ITMBW Kraków za nami!

instalpolmaratoucz8


 Wyniki    Zdjęcia Ostrowski (286)   Zdjęcia Still Running (88)  Partnerzy 


Wideorelacja Rikodi   Wydarzenie Fb 


 

     Drodzy biegacze!

    Serdecznie dziękujemy, że byliście z nami podczas 1. Instal Półmaraton ITMBW Kraków! Wielkie gratulacje dla wszystkich, którzy zmierzyli się wymagającą trasą 10 km i 21,097,5 km​. ​Największe brawa jednak dla dzielnych maluchów i ich rodziców, którzy zdecydowali się przyprowadzić je na start ​w sobotę ​pomimo deszczowej i chłodnej aury.

instalpolmaratoucz1

 

     Mamy nadzieję, że trasa, medale i domowa pomidorowa przypadły Wam do gustu, a koszulki z długim rękawem będą długo służyć ​także ​podczas jesiennych i zimowych treningów 🙂 Bo przecież choć… temperatura spada to FORMA ROŚNIE!

Dziękujemy tym, którzy wystartowali w naszych zawodach (łącznie wszystkie biegi ukończyło ponad 200 uczestników) i wszystkim… WSZYSTKIM, którzy włączyli się w organizację naszej imprezy!

instalpolmaratoucz9a

​​    Dziękujemy naszemu Sponsorowi Tytularnemu: Instal Kraków S.A. Dziękujemy Województwu Małopolskiemu za dofinansowanie tego biegowego projektu.

instalpolmaratoucz7

 

    Dziękujemy Dzielnicy XIII Podgórze, która objęła inicjatywę swoim Patronatem Honorowym.

 

    Dziękujemy naszym Partnerom: Wydziałowi Sportu Urzędu Miasta Krakowa, Szkole Podstawowej nr 47 w Krakowie, Under Armour Polska, Cisowiance, Rikodi, Runspiration. Dziękujemy naszym Sponsorom: Park Wodny Kraków, Body-Zone i Radello.
    Dziękujemy także służbom zaangażowanym w zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom biegu, którymi byli: Inspektorat Ruchu Drogowego Technikum Komunikacyjnego w Krakowie i Liberandum Ratownictwo Medyczne.

instalpolmaratoucz6

 


 W ramach imprezy rozegrane zostały biegi na dystansach: półmaratońskim, 10 km oraz od 50m do 600m w ramach Otwartych Mistrzostw Podgórza w biegach dla dzieci. 


Logo-Małopolska-H-rgb

 Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.