1. Instal Półmaraton ITMBW Kraków za nami!

9 października odbyła się nasza kolejna impreza – 1. Instal Półmaraton ITMBW Kraków, w ramach której, oprócz biegu na dystansie 21,098 km, został rozegrany także bieg na 10 km oraz Otwarte Mistrzostwa Podgórza w biegach dla dzieci.

Wyniki Zdjęcia Ostrowski (286) Zdjęcia Still Running (88) Partnerzy Wideorelacja Rikodi Wydarzenie Fb

Drodzy biegacze!

Serdecznie dziękujemy, że byliście z nami podczas 1. Instal Półmaraton ITMBW Kraków! Wielkie gratulacje dla wszystkich, którzy zmierzyli się wymagającą trasą 10 km i 21,097,5 km​. ​Największe brawa jednak dla dzielnych maluchów i ich rodziców, którzy zdecydowali się przyprowadzić je na start ​w sobotę ​pomimo deszczowej i chłodnej aury.

Mamy nadzieję, że trasa, medale i domowa pomidorowa przypadły Wam do gustu, a koszulki z długim rękawem będą długo służyć ​także ​podczas jesiennych i zimowych treningów 🙂 Bo przecież choć… temperatura spada to FORMA ROŚNIE!

Dziękujemy tym, którzy wystartowali w naszych zawodach (łącznie wszystkie biegi ukończyło ponad 200 uczestników) i wszystkim… WSZYSTKIM, którzy włączyli się w organizację naszej imprezy!

​​ Dziękujemy naszemu Sponsorowi Tytularnemu: Instal Kraków S.A. Dziękujemy Województwu Małopolskiemu za dofinansowanie tego biegowego projektu.

Dziękujemy Dzielnicy XIII Podgórze, która objęła inicjatywę swoim Patronatem Honorowym.

Dziękujemy naszym Partnerom: Wydziałowi Sportu Urzędu Miasta Krakowa, Szkole Podstawowej nr 47 w Krakowie, Under Armour Polska, Cisowiance, Rikodi, Runspiration. Dziękujemy naszym Sponsorom: Park Wodny Kraków, Body-Zone i Radello. Dziękujemy także służbom zaangażowanym w zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom biegu, którymi byli: Inspektorat Ruchu Drogowego Technikum Komunikacyjnego w Krakowie i Liberandum Ratownictwo Medyczne.

W ramach imprezy rozegrane zostały biegi na dystansach: półmaratońskim, 10 km oraz od 50m do 600m w ramach Otwartych Mistrzostw Podgórza w biegach dla dzieci.

Logo-Małopolska-H-rgb

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.