Treningi biegowe ITMBW w 2021 r.

Nasze Stowarzyszenie organizuje otwarte zajęcia biegowe już od 2013 r. Pomimo pandemii COVID-19 nie zwalniamy tempa. W 2021 po raz kolejny spróbujemy rozbiegać mieszkańców Krakowa.  Zaczniemy w marcu od  zajęć na Podgórzu Duchackim (osiedle Kurdwanów, Wola Duchacka, Piaski Wielkie) oraz na Czyżynach. 

UWAGA!

W związku z przedłużeniem obostrzeń, wynikających z pandemii COVID-19, do 18 kwietnia odwołujemy treningi biegowe organizowane przez ITMBW. Mamy nadzieję, że następne treningi będą mogły odbyć się już normalnie. Do zobaczenia na pierwszych treningach po przerwie.

Treningi biegowe w Krakowie

 

Organizujemy treningi zarówno dla członków stowarzyszenia jak i cotygodniowe, ogólnodostępne, bezpłatne treningi biegowe dla każdego biegacza, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Chcesz zacząć przygodę z bieganiem lub poprawić swoją technikę biegu i wyniki?
Weź udział w naszych tegorocznych zajęciach, które poprowadzimy w następujących terminach i lokalizacjach:

  • we wtorki o godz. 19.00 zajęcia z Kubą Piechem na terenie Dzielnicy XI Podgórze. Zbiórka pod Lidlem na ul. Witosa 4 (na rogu z ulicą Łużycką – os. Kurdwanów Nowy / Wola Duchacka). Zajęcia organizowane od 2 marca do 30 listopada 2021 r.
    Wydarzenie na Fb

   • we wtorki o godz. 19.00 zajęcia z Radkiem Kłeczkiem na terenie Dzielnicy XIV Czyżyny. Zbiórka w Parku Czyżyńskim obok osiedla Avia). Zajęcia organizowane od 23 marca do 21 grudnia 2021 r.
    Wydarzenie na Fb

   • w czwartki o godz. 19.00 zajęcia z Krzyśkiem Bodurką na terenie Dzielnicy XI Podgórze. Zbiórka pod Lidlem na ul. Witosa 4 (na rogu z ulicą Łużycką – os. Kurdwanów Nowy / Wola Duchacka). Zajęcia organizowane od 4 marca do 16 grudnia 2021 r. Wydarzenie na FbZajęcia organizowane są przez Stowarzyszenie biegaczy „I Ty Możesz Być Wielki”  ze środków z Budżetu Obywatelskiego w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego Gminy Miejskiej Kraków z 2020 roku we współpracy z Wydziałem Sportu Urzędu Miasta Krakowa.


Udział w zajęciach jest bezpłatny. Każde trening trwa 1,5 godziny. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na poziom zaawansowania 🙂