Przesunięcie terminu imprezy „Biegiem na Zakrzówek 5”

Drodzy biegacze,
w związku z pandemią koronawirusa COVID-19, niestety informujemy, że impreza pn. „Biegiem na Zakrzówek 5” zostaje przesunięta na przyszły rok.
Mieliśmy nadzieję, że sytuacja do końca sierpnia umożliwi organizację tego wydarzenia z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Niestety w związku z nowymi zakażeniami nie jesteśmy dziś w pełni zagwarantować bezpieczeństwa naszych uczestników. Ponadto nie uzyskaliśmy niezbędnych zgód na przeprowadzenie tej imprezy. Uniwersytet Jagielloński, będący głównym partnerem wydarzenia i zapewniający całą bazę pod miasteczko biegowe, w związku z wewnętrznym Zarządzeniem, odwołuje przeprowadzanie wszelkich imprez masowych, również sportowych. Kieruje nami jednak przede wszystkim odpowiedzialność za zdrowie uczestników. Organizując nasze imprezy mamy świadomość, że robimy coś dobrego dla zdrowia tysiąca osób. Dlatego w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo zdecydowaliśmy o przeniesieniu imprezy na przyszły rok.
Wniesione opłaty startowe zostaną automatycznie przeniesione na przyszły rok – wstępnie na 29 sierpnia 2021 roku. W przypadku jeśli ktoś chce uzyskać zwrot swojej opłaty startowej (lub ekspozytora na medale) prosimy o przysłanie do nas e-maila zwrotnego w tej sprawie na adres biuro@itmbw.pl (prosimy podać imię i nazwisko, swój nr konta oraz informację czego dotyczy zwrot) do 30 sierpnia 2020 r.
Jednak biegamy dalej w mniejszych grupach. Serdecznie zachęcamy do przyjścia na nasze ogólnodostępne treningi biegowe. Trenujemy w poniedziałki na Ruczaju, we wtorki (naprzemiennie) na terenie Dębnik i na bieżni na Groblach, w środy na Klinach, a w czwartki na Bulwarach Wiślanych (w ramach cyklu biegów ITMBWieczorem oraz w Swoszowicach. Więcej informacji o naszych zajęciach na: https://itmbw.pl/wracamy-na-biegowe-sciezki Serdecznie zapraszamy!
Z biegowym pozdrowieniem

Stowarzyszenie biegaczy „I Ty Możesz Być Wielki”