Pobiegliśmy i okazaliśmy nasze wsparcie dla Ukrainy

Emocje po czwartkowym biegu Kraków Solidarny z Ukrainą już nieco opadły. Jednak do tej pory nie możemy wyjść z podziwu ilu z nas, w ten zimowy wieczór, zdecydowało się okazać swoje wsparcie Ukrainie. Wspólnie zrobiliśmy coś wielkiego!

Przede wszystkim dziękujemy Wam, wszystkim biegaczom. Jesteśmy zbudowani tym jak wiele środków udało się zebrać dla Polskiego Czerwnego Krzyża. Z nieoficjalnych informacji to ponad 11 000 zł liczenie nadal trwa) oraz kosz najpotrzebniejszych materiałów.

Wreszcie podziękowanie dla wszystkich osób zaangażowanych w bieg. Dziękujemy Małopolski Oddział Okręgowy PCK na czele z Panią Dyrektor Małgorzatą Pyką za wspaniałą pracę wykonywaną na co dzień dla osób, które tego najbardziej potrzebują, błyskawiczne włączenie się w akcję i wspaniałe zaangażowanie Wolontariuszy PCK.


Na Was zawsze można liczyć!

Dziękujemy za wsparcie w informowaniu o wydarzeniu: LoveKraków.plRadio Kraków i Radio ESKA. Dziękujemy Szkole Mistrzostwa Sportowego i Kasperowi Hamulewicz za pomoc w wydruku numerów oraz promocję biegu wśród krakowskich liceów. Dziękujemy organizatorom parkrun Kraków za wsparcie sprzętowe. Dziękujemy obecnemu na biegu fotografowi Ryszard „Richie” Kułaga – Fotografia za wspaniałe zdjęcia.

Dziękujemy wszystkim klubowiczom Stowarzyszenia „I Ty Możesz Być Wielki”, którzy włączyli się w akcję. Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowania, za pomoc wypakowaniu sprzętu, wydawaniu numerów startowych, przygotowanie trasy, pilnowanie porządku, wyłapywanie oraz spisywanie zawodników na mecie. AnnaAgnieszka, Ewelina, MartaMagdalena, Zuza, ArturBogusław, Dominik, JanŁukasz, Grzegorz, RafałRoman, Marcin, MaciejMar KutMirekMateuszMieczysław i Wojciech.


Dziękujemy krakowskim biegaczom

Dziękujemy także za obecność tak licznych reprezentacji zaprzyjaźnionych ekip biegowych: Biegamy Mimo WszystkoNowa Huta TeamROZBIEGANE DOBCZYCELacho TeamAZS AWF Kraków MastersAWF ChannelKuba Piech – Running Coach Team, Night Runners KrakówBronowice też BiegająSkawina BiegaBW Biegacze WymiataczeBłękitna XVII-tkaWM TriselfTrailrun Kraków.


Zebrane linki do wyników, zdjęć i relacji

Wyniki z bieguWydarzenie na FbZdjęcia od Ryszarda „Richie” Kułagi Małopoolski Oddział PCKGazeta KrakowskaLoveKrakow.PLGazeta Wyborcza


ZBIERAMY DALEJ

Co jednak ważne, to nie koniec akcji. To dopiero początek. Wojna na Ukrainie trwa, a walki ulegają nasileniu. Co za tym idzie potrzeby ciągle rosną 🚑🚑 Dlatego prosimy o dalsze wsparcie. Jeśli komuś nie udało się wesprzeć prowadzonej akcji wczoraj to gorąco zachęcamy do dokonywania wpłat na pomoc Ukrainie na konto PCK:

👉 16 1160 2202 0000 0002 7718 3060 z dopiskiem „UKRAINA”.

Więcej informacji na stronie:
👉  http://pck.malopolska.pl/na-pomoc-ukrainie/


Dziękujemy! Biegamy, pomagamy i wspieramy dalej!
#itmbw #solidarnizukraina #krakowsolidarnyzukraina #pck #biegaczepomagają #biegamyipomagamy #krakowpomaga