Po raz kolejny fala biegaczy zalała Bagry!

Za nami kolejna impreza z cyklu biegów „I Ty Możesz Być Wielki”. Piąta edycja biegu na Bagry przyciągnęła ponad 1100 osób. Poniżej wyniki biegu oraz galeria zdjęć, która będzie systematycznie uzupełniana. A już za miesiąc widzimy się na kolejnej naszej imprezie biegowej –  7.Bieg Swoszowicki! 🙂

Biegiem na Bagry w liczbach

Cieszymy się, że w tegorocznej edycji biegu tak liczna grupa biegaczy stawiła się na linii startu.  Unikatowa trasa nad zalewem Bagry, udowadnia mieszkańcom Krakowa, że wcale nie trzeba opuszczać miasta żeby znaleźć odrobinę spokoju i zieleni. Z dystansem 10 km zmagało się 729 osób, natomiast 206 wybrało krótszą 3 km trasę. Organizując biegi nie zapominamy o najmłodszych. Dla nich przygotowano trasy od 50 do 300 m w zależności od wieku. Frekwencja jak zwykle nie zawiodła. W zawodach wzięło udział około 160 dzieci, na które na mecie czekały pamiątkowe medale. Ponadto dla najmłodszych w pakietach startowych po raz pierwszy znalazły się koszulki, a na mecie czekały na nie liczne atrakcje.

fot. Mateusz Gałązka – 10 kmfot. Mariusz WłochFESTIWAL BIEGÓW

Najlepsi na mecie

Pomimo ciężkiej trasy Jakub Woźniak przekroczył linię mety z rewelacyjnym czasem 31 minut 38 sekund. Na drugim stopniu podium stanął Łukasz Marmol z czasem 31 minut 52 sekund. Zaraz za Nim na mecie pojawił się Eduardo Vallejo z równie rewelacyjnym czasem 33 minut 44 sekund. Wśród kobiet najlepszą okazała się  nasza klubowiczka Magdalena Nabielec, która uporała się z wymagającą trasą w czasie 37 minut 53 sekund. Kolejne stopnie podium zdobyły Sylwia Jabłońska z czasem 40 minut 46 sekund oraz Bernadette Maher czasem 41 minut 47 sekund. Na krótszym dystansie 3 km zwycięzcami okazali się Kamil Kawalerski z czasem 10 minut i 16 sekund oraz Magdalena Nabielec z czasem 12 minut i 4 sekundy.

WYDARZENIE FBWYNIKI

Gratulacje

Wszystkim biegaczom, którzy zmagali się z wymagającą trasą wiodącą wokół zalewu Bagry i stawu Płaszowskiego.  Najlepszym biegaczom zazdrościmy świetnej formy i pokonania trasy we wspaniałym czasie.  Osobom walczącym naszą statuetkę gratulujemy zdobycia jej kolejnego elementu.  Razem z Wami cieszymy się z każdej nowej życiówki, pokonanych słabości i uzyskanych wyników. Miło nam, że po raz kolejny byliście razem z nami. Do zobaczenia na kolejnych naszych biegach.  Z kim widzimy się na biegu Swoszowickim

Dziękujemy

Z roku na rok nasze imprezy cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Cieszymy się, że możemy dzielić się naszą pasją do biegania z tak dużą grupą miłośników sportu. Ta wspaniała impreza nie byłaby możliwa bez wsparcia ze strony naszych Partnerów i Sponsorów. Każdemu z osobna dziękujemy.

Galeria

LogoMałopolskapng

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
Sponsor głównyPatronat medialny