VI Krakowski Bieg Niepodległości

Na biegowo, na biało-czerwono i… z pieśnią na ustach! Serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w wyjątkowym Krakowskim Bieg Niepodległości upamiętniającym 97 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Mamy nadzieję, że Wam się podobało i pobiegniecie z nami również w jeszcze większym gronie za rok! Bieg wystartował o godz. 18:00 pod Pomnikiem Grunwaldzkim na Placu Matejki i zgromadził kilkuset uczestników.

 

Dziękujemy Miejskiej Komendzie Policji – Wydział Ruchu Drogowego za poprowadzenie i zamknięcie biegu oraz zabezpieczenie nas przed wszystkimi niebezpieczeństwami. Dziękujemy wszystkim władzom wojewódzkim i miejskim za Patronowanie naszej imprezie. Dziękujemy także organizatorom koncertu: Loch Camelot i Bibliotece Polskiej Piosenki za ciepłe powitanie na Rynku Głównym i możliwość wspólnego zaśpiewania. Poniżej relacje mediów z wydarzenia, a tutaj: link do 130 zdjęć od Richiego Kułagi.

 Dziennik PolskiGazeta KrakowskaGazeta WyborczaPolska The TimesNaszeMiasto

VI Krakowski Bieg Niepodległosci odbył się 11.11.2015 r. Bieg wystartował o godz. 18:00 pod Pomnikiem Grunwaldzkim na Placu Matejki. Jego trasa wiodła przez ważne obiekty związane z Polską Niepodległością; przez Rynek, obok Wawelu, wzdłuż Wisły oraz wokół Błoń. Bieg zgromadził kilkuset uczestników. Organizatorzy (tj. 12 krakowskich organizacji biegowych) rozdali uczestnikom biało-czerwone opaski i przeciwpyłowe maseczki. Bieg zakończył się poczęstunkiem – ciepłą herbatą i domowym ciastem.

 

PartnerzyFacebookZdjęcia