Cykl cotygodniowych biegów I Ty Możesz Biegać Wieczorem na 5 km i 10 km

Zapraszamy do wzięcia udziału w 2 edycji naszego całorocznego cyklu biegów „I Ty Możesz Biegać Wieczorem” czyli wieczornego biegania pod Wawelem! ITMBWieczorem to cotygodniowe, czwartkowe, bezpłatne biegina Bulwarach Wiślanych na dystansach 5 km i 10 km (do wyboru) z pomiarem czasu. Startujemy zawsze na Bulwarze Czerwieńskim, na wysokości Domu Hadlowego „Jubilat” i Mostu Dębnickiego. By mieć gwarancję możliwie szybkiego otrzymania wyników należy zapisać się przez formularz zapisów Po zapisaniu się zawodnik otrzymuje (podczas dowolnego biegu) swój imienny, bezzwrotny numer startowy.

Przydatne linki:

 Strona biegu RegulaminZapisy na biegi Lista zapisanych Wyniki

 

O naszym zrobiło się już głośno za sprawą kamer TVP Sport. Krótki materiał o naszych biegach został wyemitowany w TVP 1 w programie Przemysława Babiarza, w 5 odcinku magazynu „Misja – kondycja. Magazyn biegacza i triathlonisty”Link do reportażu Początek fragmentu dotyczącego naszych biegów od ok. 3 minuty.

Cykl biegów I Ty Możesz Biegać Wieczorem został stworzony przez biegaczy dla biegaczy. Promujemy Kraków jako miejsce aktywne sportowo. Celem naszego cyklu jest dodatkowa motywacja dla każdego, aby wyjść na trening, a także zachęcenie młodzieży do spędzania wolnego czasu w duchu aktywności sportowej i zapoznać z zasadami fair play.

Na biegach panuje rodzinna i unikalna atmosfera. Sprzyja to powstawaniu nowych znajomości i przyjaźni, pozwala to na lepsze odnalezienie się w biegowej społeczności. Na biegu każdy czuje się wyjątkowy i doceniamy nie tylko za szybkość, ale przede wszystkim za regularność w bieganiu.

Dla biegaczy oprócz nagród dla najlepszych, czekają też gadżety sportowe za 50, 100 biegów itd. Także wolontariusze mogą poczuć się docenieni i dla nich też przygotowaliśmy nagrody. Dodatkowo w 2016 roku odbyły się trzy dodatkowo podsumowanie klasyfikacji i nagrodzenie osób z największą ilością zebranych punktów. W 2016 roku odbyło 99 edycji wydarzenia.

Druga edycja cyklu trwa do końca roku 2017, oficjalne podsumowanie zawodów i klasyfikacji odbędzie się 13 stycznia 2018 roku. Zapraszamy co czwartek na 20:00 na Bulwary Wiślane!

 

Strona biegu