BW – Informacje

W samym centrum Krakowa, 14 lutego 2016 roku, zorganizowany został nasz Bieg Walentynkowy na atrakcyjnym dystansie 5 km. Wszyscy uczestnicy biegu w pakiecie startowym otrzymali unikalne, okolicznościowe koszulki biegowe. Natomiast na mecie zawodów, każdy uczestnik wywalczył odlewany medal w kształcie serca.

Bieg odbył się w Parku im. Henryka Jordana w Krakowie, na trasie w kształcie serca. Minimalny dystans, który trzeba było pokonać to 1,2 km. Umożliwiło to start w biegu osobom początkującym.

BW trasa

Bieg rozegrany został w ramach cyklu biegów I Ty Możesz Być Wielki 2016Celem imprezy było uczczenie Święta Zakochanych w aktywny sposób oraz zachęcenie jak największej liczby mieszkańców Krakowa do rozpoczęcia przygody z bieganiem.

Zwycięzcom biegu podarowaliśmy pamiątkowe puchary oraz zaproszenia do restauracji, teatru czy kina. Rozlosowano także wśród wszystkich uczestników imprezy wyjątkowe, walentynkowe nagrody.

Niezbędne linki

Partnerzy biegu Facebook Wydarzenie Fb MaratonyPolskie.PLKonkurs Endomondo Wyniki do Wzięcia Wyniki Bieg Par

Bieg organizowany został pod Honorowym Patronatem: Józefa Pilcha – Wojewody Małopolskiego, Jacka Krupy – Marszałka Województwa Małopolskiego oraz dr. hab. Anny Siwik, prof AGH – Prorektor ds. Studenckich Akademii Górcznio-Hutniczej, im. Stanisława Staszica w Krakowie.