Biegiem na Zakrzówek za nami!

Impreza odbyła się 21 sierpnia 2016 roku nad krakowskim zalewem Zakrzówek. Serdecznie dziękujemy Wszystkim za to, że byliście z nami podczas Biegiem na Zakrzówek! W biegach na dystansach 10 km i 3 km wzięło udział łącznie 276 biegaczy.

Mamy nadzieję, że medale, bezrękawniki, drożdżówki, arbuzy, a przede wszystkim trasa Wam się spodobały!:) Dziękujemy tym, którzy wystartowali w naszych zawodach i wszystkim… WSZYSTKIM, którzy włączyli się w organizację naszej imprezy! Dziękujemy naszym Partnerom i Sponsorom. Dziękujemy także służbom zaangażowanym w zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom biegu. Dziękujemy wszystkim niewymienionym, którzy włożyli w to przedsięwzięcie tak wiele pracy i serca.

Wyniki Regulamin Facebook MaratonyPolskie.PLZdjęcia Ewelina Kempa (181) Zdjęcia Dominika Izdebska (285)

Trasa biegu wiodła obok krakowskiego zalewu Zakrzówek. Zawodnicy startujący na dystansie ok. 3km mieli do pokonania 1 okrążenie, natomiast osoby startujace w Biegu Głównym na dystnasie 10km pokonali trasę biegu trzykrotnie.

Biuro Zawodów mieściło się w budynku Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Łojasiewicza 11 w Krakowie.

BNZ-trasa

Na wszystkich uczestników biegów na mecie zawodów czekały unikalne, odlewane medale. Wszyscy uczestnicy biegu na dystansie 10 km otrzymali także okolicznościowe bezrękawniki. Bieg był jednym z cyklu(4 biegów) I Ty Możesz Być Wielki – ITMBW Kraków 2016. Podczas dekoracji zwycięzców wręczone zostały 64 puchary za ukończenie naszego cyklu 4 biegów ITMBW Kraków. Wszystkie osoby, które ukończyły cykl otrzymały pamiątkowe puchary.

Przy okazji już dziś zapraszamy na naszą kolejną imprezę: 1. Półmaraton ITMBW Kraków (9 października), na którą wszyscy uczestnicy naszych tegorocznych imprez, do końca sierpnia, mają najniższą opłatę startową.

Zapraszamy także na cotygodniowe I Ty Możesz Biegać Wieczorem Kraków oraz co miesięczne Blue League! DZIĘKUJEMY!

 

LogoMałopolskapng

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.