Biegiem na Bagry 2 za nami! – relacja

24 kwietnia2016 roku odbyła się 2 edycja naszej imprezy nad Bagrami! Oprócz biegu na dystansie 10 km, rozegrane zostały zawody na dystansie 3 km oraz biegi dla dzieci. W biegach wzięło udział łącznie ok. 550uczestników! Do zobaczenia na 4. Biegu Swoszowickim!

Niezbędne linki:

Facebook Wydarzenie na Fb MaratonyPolskie.PL

 

 

Drodzy biegacze!

Serdecznie dziękujemy Wam, za to, że zdecydowaliście się na start w Biegiem na Bagry 2 pomimo tak bardzo niesprzyjających warunków. Było ciężko, ale było warto! Jesteście niesamowici! Największe brawa jednak dla dzielnych maluchów i ich rodziców, którzy zdecydowali się przyprowadzić je na start. Była to dla nas… z pewnością nasza najtrudniejsza impreza. Po prostu Mission: Impossible, ale po kolei.

Dziękujemy tym, którzy, tak licznie wystartowali w naszych zawodach (łącznie biegi ukończyło ok. 600 uczestników) i wszystkim… WSZYSTKIM, którzy włączyli się w organizację naszej imprezy.

Dziękujemy naszym Patronom Honorowym, którymi byli: Józef Pilch – Wojewoda Małopolski i Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego. Dziękujemy naszym Partnerom, którymi byli: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Wrota Malopolski, Gmina Miejska Kraków, Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa KRK.Sport Rada i Zarząd Dzielnica XIII Podgórze AZS Kraków  Klub Narciarski Lider  Klub Żeglarski Horn Kraków  Runspiration  Wikoss Sport  Tawerna na Hornie – najlepsza pizzeria Krakow  Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie Festiwal Biegowy  Krakowski Klub Morsów Kaloryfer  Dom Kultury „Podgórze”  Stowarzyszenie ŻUBR Eksploracja  Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie i Karolina Sawa Masaż leczniczy i relaksacyjny

 

Dziękujemy naszym Sponsorom: Under Armour Polska Wiarygodny Deweloper – Instal Kraków S.A. Piotr i Paweł – strona oficjalna Primavika HIFISTATION.PL Infinity Fitness Teatr Barakah Avatar Centrala Ruchu Park Wodny Kraków 300frayda dotsport.pl Focuspharma Elikart M – Tor gokartowy Kraków Anikino Ogród Doświadczeń im. St. Lema oraz Majewskiarchitekt. Dziękujemy także naszym Partnerom Medialnym: TVP3 Kraków Radio Kraków Kraków PL

Dziękujemy wszystkim służbom zaangażowanym w zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom biegu, którymi byli: V Komisariat Policji Kraków Podgórze Straż Miejska Miasta Krakowa Inspektorat Ruchu Drogowego Technikum Komunikacyjnego w Krakowie  Stowarzyszenie MALTA Służba Medyczna Oddział Kraków Krakowskie WOPR Jednostka Ratowniczo-Gaśnicze Straży Pożarnej nr 4 w Krakowie. Dziękujemy okolicznym mieszkańcom, Klubowi Żeglarskiemu Horn, Oddziałowi Gospodarowania Nieruchomościami PKP i wielu wielu innym za zgody na użyczenie swojego terenu na potrzeby biegu. Dziękujemy wszystkim za przyjście by dopingować biegaczy i przy tym przepraszamy mieszkańców za możliwe wszystkie utrudnienia. Dziękujemy także wszystkim niewymienionym, którzy włożyli w to przedsięwzięcie tak wiele pracy i serca. Mamy nadzieję, że trasa, medale, makaron z truskawkami i koszulki przypadły Wam do gustu, a ręczniczki będą Wam jeszcze niejednokrotnie służyły podczas plażowania nad Bagrami. DZIĘKUJEMY!

 

Przepraszamy za wszystkie niedociągnięcia. Obiecujemy wyciągnąć wnioski i dopracować to już 29 maja na naszej kolejnej imprezie 4. Bieg Swoszowicki, na którą serdecznie zapraszamy! Przy okazji informujemy, że dla wszystkich uczestników Biegiem na Bagry przysługuje niższa opłata startowa na 4. Bieg Swoszowicki – 29 maja 2016 r., która do końca kwietnia wynosi 45 zł (po dopisaniu w w tytule przelewu „BNB2!”).

PS Mission Imposible. Miesiące przygotowań i pogoda, która zmieniła wszystko. Jednak to nie sztuka, by zrobić coś gdy wszystko idzie zgodnie z planem. Sztuką jest by robić swoje, pomimo przeciwności losu. Daliśmy radę i jesteśmy z tego dumni! Jesteśmy dumni, że mogliście się bawić z nami w ramach Biegiem na Bagry 2!

Impreza została rozegrana pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Józefa Pilcha oraz Marszałka Województwa Małopolskiego Jacka Krupy. Partnerami wydarzenia byli m.in. Gmina Miejska Kraków, Dzielnica XIII Podgórze, TVP 3 Kraków i Radio Kraków.

LogoMałopolskapng

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.