12. Krakowski Bieg Sylwestrowy – nasza relacja

Podczas ostatniego Sylwestra pracowaliśmy, pomagaliśmy i biegaliśmy w ramach imprezy  12.Krakowski Bieg Sylwestrowy

1) Łącznie 11 naszych klubowiczek i klubowiczów pracowało i pomagało przez 2 dni w Biurze Zawodów i Depozycie. Rafał odpowiadał za cały Wolontariat i wszystkich wolontariuszy, a Maciek za depozyt. Tutaj serdecznie dziękujemy wszystkim Wolontariuszom, o których często się zapomina, a bez których ta impreza z pewnością by się nie odbyła. Dziękujemy!

2) W dniu zawodów nasza 12-stka pracowała w Obsłudze Technicznej oraz przy trasie biegu. Od godziny 5:45 rano do 16 po południu. Praca przy tak niskiej temperaturze niestety dała chłopakom mocno popalić. Jak pokazuje doświadczenie, skoro się o nich wiele nie mówi, to chyba było wszystko w porządku 🙂

3) Przez to, że pracowaliśmy przy organizacji, zdołała wystartować w biegu tylko 8-mka naszych klubowiczów. Nasza reprezentacja uzyskała na dystansie 5 km całkiem niezłe czasy:

  • Boguś Opryszek – 18:39
  • Mateusz Gałązka – 19:11 NEW PB!
  • Michu Targosz – 19:18 NEW PB!
  • Mietek Gałązka – 21:17
  • Dominika Izdebska – 21:46 NEW PB!
  • Ewelina Kempa – 23:14 NEW PB!
  • Sylwia Piątek – 26:29
  • Kasia Łuszczek – 28:10

Wielkie gratulacje!!! Gratulujemy wszystkim wspaniałych czasów (pogoda sprzyjała do biegania) i szczególnie podziwiamy ze przepiękne stroje! Ogromne wrażenie na nas (i chyba na wszystkich) zrobiły kreacje ekip: Dobczycki Klub BiegaczaChciałem se pobiegaćSuper, że Wasze pomysły doceniło także jury. Brawo!

4) W międzyczasie udało nam się także prowadzić nasze stoisko z promocyjnymi zapisami na nasze biegi. Zainteresowanie było OGROMNE co bardzo nas cieszy. Chyba najbardziej przyciągał puchar, który otrzymają wszystkie osoby, które ukończą nas cykl biegów oraz inicjatywa Biegu Walentynkowego i klasyfikacji drużonowej. Także już nie możemy się doczekać kolejnych imprez!

Reasumując. To był pracowity i rozbiegany Sylwester. Tak jak co roku, daliśmy z siebie wszystko! Byliśmy, choć „oficjalnie” (tj. na wszystkich materiałach informacyjno-promocyjnych imprezy) nas nie było. Gratulujemy Organizatorom tj. Zarządowi Infrastruktury Sportowej w KrakowieKKB Dystans zorganizowania kolejnej edycji niezapomnianej imprezy, która stała się już wizytówką Krakowa. Pomimo małych mankamentów (o których szybko się zapomina, i które mogły przydarzyć się każdemu) organizacja była wzorowa!

Dziękujemy, że mogliśmy mieć w tym swoje 3 grosze 🙂

Zdjęcia

Festiwal BiegowyRyszard „Richie” KułagaFot.A.