blcover

  Blue League - to comiesięczne zawody lekkoatletyczne organizowane na stadionach lekkoatletycznych w Krakowie i w Wieliczce. W ramach w/w imprez rozgrywane są biegi na 100m, 400m i 1000m oraz zawody w pchnięciu kulą, skoku w dal, czy plankuPomiar czasu na mierzony jest za pomocą fotokomórki. Poniżej wyniki z zawodów, które odbyły 17 czerwca 2017 r. na arenie w Wieliczce.


#12 - 17.06.2017 r. 

20170617 131105

 

 WYNIKI  


Kobiety 

Imię Nazwisko 100 m 400 m 1000 m  Skok I Skok II Kula I Kula II Kula III Plank
Weronika Bogunia 19,46 05:09 2,28 2,49
Lena Góra 22,46 02:09 1,47 1,21 0,9
Paula Góra 18,69 01:35 04:39 2,48 2,14 13:05
Ania Góra 4,2 4,4 5,3
Wiktoria Holewa 02:26
Joanna Kamińska 7,2
Justyna Kawałko 16,79
Hanna Kluza 22,66 01:57 2,31 2,04
Agata Łuczak 19,15 22:45
Józefina Młynarska 03:38 5,43 5,58 4,8
Dorota Mysona-Zając 18,11 6,7 6,35 6,4
Julia Palmi 01:44 2,05 1,97 2 2 2,2
Amelia Piąstka 18,14 04:34 2,83 2,7
Judyta Ropka 21,37 2,12 1,58 1,7 1,9 1,85
Aneta Ropka 19,36
Julia Sadkiewicz 16,6 01:28 04:11 3,02 2,8 2,3 3,15
Paulina Sarnecka 16,61
Magdalena Siekacz 21,3
Karina Sroka 22,24 01:46
Magdalena Staśko 19,15 01:45
Daria Zając 17,88 01:39 2,43 2,12 2 1,8 2,2
Justyna Zięborak 16,14 01:29

 


Mężczyźni

Imię Nazwisko 100 m 400 m 1000 m  Skok I Skok II Kula I Kula II Kula III Plank
Dariusz Boroń 02:46
Wiktor Chalcarz 12,95 00:59 03:09 5,36 5,17
Przemysław Chudecki 12,34 00:58
Fabian Ciapa 01:12 03:37
Krzysztof Galicki 13,7 4,3 4,4 9,8 9,6 10,35
Przemysław Gedl 01:01 03:15 9,4 9,65 -
Bartłomiej Gierlicki 15,9 01:15 03:36 9,55 10 11,1
Dawid Góra 03:37 10,2 10,9 10,7
Jakub Jakubiński 10,7 11,9 12,55
Marcin Jurczenko 8,4
Karol Kluza 21,2 01:51 1,81 1,68
Barłomiej Kluza 15,9 04:02
Piotr Kotwica 01:03
Jakub Krajcar 15,56
Filip Kwaśniewski 14,35 01:22 7,2 8,05 8,15
Mikołaj Lewandowski 01:26 04:06 2,98 2,97 3,6 4,2 4,4
Filip Lewandowski 20,78 02:01 2,26 1,9
Olaf  Lewandowski 16,68 01:35 3,01 3,35 4,15 3,95 4,2 23:45
Andrzej Macioł 01:14 03:33 3,7 3,74
Kacper Majka 16,86 01:27 2,43 2,13 1,35
Jakub Marciniec 17,26 01:23 04:00 3 2,74 1,7 2,3 3
Borys Marciniec 30,79
Adam Marciniec 03:19
Damian Markiewicz 12,39
Dariusz Maszczak 9,9 10,2 9,6
Adam Michałkowski 26,56 1,53 1,74
Józef Nawara 14,12 01:19 4 4,32 8,3 8,1 9
Jakub Piech 02:52
Tomasz Prąstka 9,9 10,4 10
Adrian Ropka 20,78 01:47 2,57 2,26 2,7 2,1 2,35
Łukasz Ropka - 13,1 13,2
Piotr Ropka 15,96 3,25 3,42 6,6 7,2 7,8
Maciej Rzepecki 21,09 01:49 2,14 2,09 1,65
Daniel Silva 17,57
Mirosław Sroka 01:07 03:11
Dawid Staśko 01:25 04:08
Filip Szemraj 18,56 02:14 2,9
Mirek Urban 03:28 10,35 10,35 10,95
Wiktor Wilk - 5,6 6
Robert  Zając 19,44 01:41 05:15 2,5 2,32 3 3,1 2,75   

 


 

 Organizatorzy

 

 logo ITMBWpryey          sprinterzycom logo


 Partnerzy

     SOLNE-MIASTO kolor  uks lider2   zostan mistrzem

 

 

Ta strona internetowa może zostawiać na Twoim urządzeniu pliki „cookies”, m.in. w tym celu, żeby strona prawidłowo wyświetlała się na Twoim urządzeniu. Polityka cookies.

Akceptuje polityke cookies z tej strony.