Finał Cyklu ITMBW – Biegiem na Zakrzówek 5!

Za nami ostatnia tegoroczna impreza w ramach cyklu biegów I Ty Możesz Być Wielki. To zarazem koniec naszego najdłuższego cyklu biegów, który zaczął się jeszcze w lutym 2020 roku i w ostatni weekend miał swój szczęśliwy finał 🙂

Tym razem zaprosiliśmy Was w jednych z najbardziej malowniczych zakątków Krakowa. Zmierzyliście się dzielnie z niełatwą trasą na terenie Pychowic i poprzez Górkę Pychowicką, która z pewnością zaskoczyła wielu biegaczy. Mogliśmy zobaczyć wiele uśmiechów i endorfinowych wybuchów na mecie.

Bieg główny

Bieg główny na dystansie 10 km wygrał wszystkim dobrze znany krakowski biegacz Jakub Woźniak z Dotfizjo (35:42), ze sporą stratą na drugiej pozycji zameldował się Michał Suchan z PodwawelskieKSC (37:49), a „pudło” uzupełnił Paweł Grzegorczyk z NOKIA (38:06). Godna uwagi była rywalizacja wśród Pań, gdzie rywalizacja przyprawiała o dreszczyk emocji. Niewątpliwie najszybsza okazała się Katarzyna Jabłońska (42:40), a druga na mecie Anita Górna z LPP Team (45:04) nieznacznie wyprzedziła, trzecią na mecie Iwonę Kąś reprezentującą TIK TEAM (45:19). Przeglądając wyniki zawodów warto zauważyć że Karolina Szczerba z ITMBW Kraków uplasowała się tuż za podium.

Bieg 3 km

Podczas biegu towarzyszącego na dystansie 3 km była mała niespodzianka. Po pomyleniu trasy przez czołówkę biegu zrobiło się małe przetasowanie i tak zwycięzcą biegu został Daniel Wrona (9:16) z #AdamCzerwińskiTeam, drugi był Radosław Kłeczek (9:18) z Wielka Wieś Biega / Trener Biegania, a trzeci Piotr Kuterba (9:21) z SSmates/Raczadam. W rywalizacji Pań już nie było takich emocji i bezapelacyjnie wygrała Magdalena Nabielec (10:42) z ITMBW Kraków, druga na mecie zameldowała się Dorota Dudziak (11:26) z #AdamCzerwińskiTeam, a trzecia Iwona Jania (12:46).

Podsumowanie

Sponsorzy

Z pewnością cała impreza nie odbyłaby się bez wsparcia naszych nieocenionych Sponsorów i Partnerów.
Dziękujemy naszemu Sponsorowi Głównemu Wiarygodny Deweloper – Instal Kraków S.A., dzięki której wsparciu nasze imprezy organizowane są na coraz wyższym poziomie. Przy tym wszystkim osobom szukającym swoich czterech kątów polecamy odwiedzenie ich strony, gdzie znajdziecie informacje na temat aktualnej oferty Instalu.

Ponadto dziękujemy za wsparcie naszemu Sponsorowi technologicznemu firmie NOKIA. Przy tym gratulujemy wystawienia tak licznej drużyny.

Dziękujemy wszystkim naszym Sponsorom, którymi byli także: Dental Art Studio, Helcom, Sport Konsulting, Park Wodny, DotfizjoWinchester, FirPark, Nycz i Studio Image.

👏Dziękujemy, że byliście z nami!👏

Galeria

fot. Ewelina Kempa & Mateusz Gałązka

Biegi dla dzeci / 3 km10 km – cz. I 10 km – cz. II
 

 

LogoMałopolskapng

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

 


 

SPONSOR GŁÓWNY cyklu biegów ITMBW w 2021 roku


 


 


Sponsor Technologiczny