Krakowska Akademia Biegaczy – Twoje źródło wiedzy o bieganiu

Szukacie źródła rzetelnej wiedzy o bieganiu i wszystkim, co wokół niego? Zapraszamy do Krakowskiej Akademii Biegaczy! Jest to projekt, który współtworzymy razem z Instal Kraków S.A. Mamy nadzieję, że odnajdziecie w niej odpowiedzi na pytania, które od lat zaprzątają Wam głowę!

Krakowska Akademia Biegaczy – wiedza od specjalistów i praktyków

W Krakowskiej Akademii Biegaczy znajdziecie ogrom praktycznej i teoretycznej wiedzy od znanych krakowskich biegaczy i specjalistów. Wszystko podane w przystępnej formie i łatwej do przyswojenia. Obecnie możecie obejrzeć trzy wykłady zarejestrowane w formie wideo.

Bartosz Zając podejmuje temat „Planowanie i kontrola treningu sportowego w biegach długodystansowych”. Z wykładu dowiecie się, jak planować swoje jednostki treningowe, aby utrzymać progres i przygotować się do zawodów.

Od Michała Kaczmarka dowiecie się, co wpływa na rozwój kontuzji, jak ich uniknąć, i na co zwrócić uwagę, aby poprawić swoją technikę biegu.

Z kolei Krzysztof Bodurka wprowadzi Was w świat biegów górskich. Opowie o rodzajach biegów, a także podpowie, na co zwrócić uwagę podczas przygotowania do zawodów w wymagającym, górskim terenie.

To jednak nie wszystko, co znajdziecie obecnie w Krakowskiej Akademii Biegaczy. Także Aleksandra Bazułka – zawodniczka Hoka Team zdradzi Wam tajemnice zdrowego biegania. Podzieli się z Wami ogromem praktycznych wskazówek dotyczących wyboru pierwszego obuwia do biegania oraz tras, które możecie wybrać na terenie Krakowa podczas swoich dłuższych lub krótszych treningów biegowych.

Profesjonalne źródło wiedzy o bieganiu

Wszystkie materiały edukacyjne możecie znaleźć w stronie internetowej Krakowskiej Akademii Biegaczy. Korzystajcie z doświadczenia specjalistów i rozwijajcie się jako biegacze! Zapraszamy na Krakowską Akademię Biegaczy!