blcover

     Blue League - to comiesięczne zawody lekkoatletyczne organizowane na stadionach lekkoatletycznych w Krakowie i w Wieliczce. W ramach w/w imprez rozgrywane są biegi na 100m, 400m i 1000m oraz zawody w pchnięciu kulą, skoku w dal i/lub skoku wzwyż, Teście Coopera czy planku. Poniżej wyniki z zawodów, które odbyły 21 października 2017 r. na stadionie lekkoatletycznym WKS Wawel w Krakowie.


 zdjęcia      wydarzenie na Fb


 

#16 - 21.10.2017 r.

bl16lay


WYNIKI

 

Kobiety

Nazwisko Imię 100m 400m 1000m Skok I Skok II Skok III Kula I Kula II Kula III Test Coopera [m]
Bogacz Joanna 1:13:24
Cebulska Katarzyna 1,44 1,59 6,20 6,36 6,45
Glegoła Adrianna 1:17:94
Jachimczyk Aleksandra 3:24:77 3189
Łapiak Aleksandra 2937
Maj Karolina 15:75 1:14:21
Nitsch Karolina 15:20 1:11:80 2,12 2,13 2,14 2354
Ropka Judyta 21:50 1,15 1,24 1,26 2,35 2,05 2,30
Sekunda Klaudia 15:48 1:15:74
Siekacz Magdalena 20:88 1:46:28 2157
Szczepanek Julia 14:54 1:13:42 2,08 2,23 2,20 7,02 7,74 7,92
Zabagło Anna 1:19:29 3:54:84
Zajączkowska Zuzanna 15:62 1:21:56 3:39:64

Mężczyźni

Nazwisko Imię 100m 400m 1000m Skok I Skok II Skok III Kula I Kula II Kula III Test Coopera [m]
Bednarczyk Sebastian 2,77
Błaszczak Jarosław 13:70 1:01:51 3:12:43 2,02 2,39 2,19 7,88 8,00 8,68
Fitas Paweł 14:65 7,60 8,03 8,27 2770
Foryś Paweł 3228
Gaweł Oskar 12:27
Gedl Przemysław 1:01:91 3:18:39 2779
Grabski Jakub 1:06:61 3:16:68 1,96 2,01 2,16
Kaczmarczyk Sebastian 2,31 2,38 2,32
Kaczmarczyk Jakub 12:42 1:07:40 2,50 2,40 2,45
Korbut Mirosław 13:45 1:06:64 2771
Kotwica Piotr 2,40 2,56 8,25 8,20 8,01
Kuliberda Roman 16:06 2,00 2,09 7,66 7,66 7,42 2555
Kurcz Tadeusz 12:56 1:00:21 2,55 2,59 2,60
Kwaśnik Adam 3:27:61
Mleko Roman 17:06 1:23:65 4:06:84 2,23 2,13 2,16 7.76
Olender   1:17:30
Opyrchał Tomasz 7,66 3180
Piech Jakub 2:47:39
Piwowarczyk Dominik 13:71 2:52:29
Przybyłka Leszek 14:35 1:09:80 3:39:36 2,39 2,36 2,56 7,46 8,60 7,46 2630
Rojkowski Jerzy 2,12 2,12 2,14 7,55 7,70 7,84
Ropka Adrian 21:25 1,49 1,60 1,49 3,50 3,69 3,50
Ropka Łukasz 2,45 2,54 2,58 8,35 10,19
Sekunda Daniel 12:68 1:04:67 2,30 2,13 2,38
Sekunda Patryk 1:02:87 3:00:00
Sekunda Kamil 3:23:78
Steczko Adam 13:24 2,66 2,66 2,67 8,70 9,05 9,35 2428
Strękowski Paweł 15:63 1:14:19 3:15:09 6,22 7,01
Szkodziński Tomasz 57:80 2,55 2,55 2,56 9,01 9,70 3018
Wąsik Rafał 12:68 59:29 3:03:30 2,57 2,57 2,60 7,49 9,92 9,10 2443
Wojciechowski Artur 13,50 13,64 14,30
Yorenko Kurin 13:18 1:09:79

Organizatorzy

 logo ITMBWpryey     free-vector-wks-wawel-krakow 028863 wks-wawel-krakow      sprinterzycom logo 

 


Sponsor

AllForBody logo2

Ta strona internetowa może zostawiać na Twoim urządzeniu pliki „cookies”, m.in. w tym celu, żeby strona prawidłowo wyświetlała się na Twoim urządzeniu. Polityka cookies.

Akceptuje polityke cookies z tej strony.