3 Bieg Swoszowicki za nami!

23 maja 2015 roku odbył się organizowany przez nasze stowarzyszenie 3 Bieg Swoszowicki.  W ramach imprezy rozegrane zostały biegi na dystansach: 10 km, 1,6 km (Rodzinna Mila) oraz zawody dla dzieci na krótszych odcinkach na stadionie Krakusa Swoszowice, a także Akademickie Mistrzostwa Krakowa. Biegi łącznie ukończyło 446 uczestników.

FacebookMaratonyPolskie.pl

Michał Smuszkiewicz (778) Jerzy Podgórski (751) Marta Pasierbek (145) Dobczycki Klub Biegacza (336)

Relacje uczestników

3 Bieg Swoszowicki odbył się 23 maja 2015 roku w krakowskich Swoszowicach. W ramach imprezy rozegrane zostały biegi na dystansach 10 km (Bieg Główny), 1,6 km (Rodzinna Mila) oraz zawody dla dzieci na krótszych odcinkach na stadionie WLKS Krakus Swoszowice. Trasa Biegu Głównego od startu przy Uzdrowisku Swoszowice wiodła przez malownicze zakątki Swoszowic, Wróblowic i Lusiny, a Rodzinnej Mili (jak co roku) po parkowych alejkach Uzdrowiska.

Biegi łącznie ukończyło łącznie 446 uczestników. Bieg Główny na dystansie 10 km  pokonało 256 osób, Rodzinną Milę na dystansie 1,6 km ukończyło 69 osób, a na dystansach: 50m, 100m, 200m, 300m i 400m wystartowało łącznie 119 dzieci. Zwycieżczynią 3 Biegu Swoszowickiego z czasem 43min30s okazała się być Justyna Frączek. Natomiast z Panów najszybciej trasę 10 km, w czasie 37min11s pokonał Dariusz Trener.

Przyszłoroczna (już czwarta edycja imprezy) planowana jest na koniec maja 2015 roku. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie organizacje chcące włączyć się w organizacje naszej imprezy.