Lista osób, które ukończyły cyklu biegów I Ty Możesz Być Wielki 2016,

w ramach którego wchodziły wydarzenia:

 

1)Bieg Walentynkowy- 14.02 - 5 km (Bieg PAR lub Bieg w kategorii DO WZIĘCIA)

2)Biegiem na Bagry 2!- 24.04 - 10 km

3)4. Bieg Swoszowicki- 29.05 - 10 km

4) Biegiem na Zakrzówek!- 21.08 - 10 km

 

     Osoby, które wzięly udział we wszystkich powyższych biegach, na podanych dystansach, otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Zostały  one wręczone podczas dekoracji zwycięzców imprezyBiegiem na Zakrzówek! 

Natomiast nagrody za zajęcie miejsc OPEN oraz w kategoriach wiekowych wręczono 9 października podczas imprezy 1. Półmaraton ITMBW Kraków. Pełne wyniku cyklu biegów są dostępne TUTAJ

bnzfotgrupowe2

 Wszystkie osoby, które ukończyły cykl otrzymały pamiątkowe puchary

  

UKOŃCZYLI CYKL: 


 

Kobiety

  Imię Nazwisko Miasto BNZ
1 Marzena Bahr Kraków
2 Aneta Bucka Alwernia
3 Joanna Dobosz Kwaczała
4 Monika Dziedzic Andrychów
5 Agnieszka Gądek Kraków x
6 Sonia Giórko Kraków
7 Basia Jóżkowicz Kraków
8 Justyna Kałamacka Brodła
9 Anna Konieczny Kraków
10 Joanna Kopeć Wolbrom
11 Ewa Kozień Masłomiąca
12 Paulina Kruk Kraków
13 Ewa Kuczyńska Lipnik x
14 Patrycja Laszczak Czechowice-Dziedzice x
15 Claudia Ludwin Kraków
16 Małgorzata Łepek Kraków
17  Dominika Madej Kraków
18 Katarzyna Magda Jagodnik
19 Katarzyna Maźnica Kraków
20 Anna Mulewicz Słomniki
21 Ilona Murach Kwaczała
22 Beata Ostachowska-Małucha Kraków x
23 Dominika Pieczara Maków Podhalański
24 Magdalena Płaziak-Kowalska Libertów
25 Jagoda Sadowska Kraków
26 Karolina Sedlak Kraków x
27 Sylwia Sokół Sędziszów
28 Emilia Stańkowska Jaworzno x
29 Sandra Stępniewska-Włoch Wieliczka
30 Marcjanna Szczepanik Kraków x
31 Weronika Ulińska Kraków
32 Agnieszka Wróblewska-Gaweł Kraków

 

Mężczyźni

LP Imię Nazwisko Miasto BNZ
1 Michał Antosz Bieruń
2 Marcin Blaut
3 Marek Drelicharz Kraków
4 Sebastian Dudzik Wieliczka
5 Władysław Ficek Kraków
6 Adam Gaudyn Kwaczała
7 Artur Gazda Zakopane
8 Dawid Jajeśnica Nowy Targ
9 Arkadiusz Kopeć Wolbrom
10 Kamil Krycia Kraków
11 Robert Kulikowski Skawina
12 Rafal Łacny Kraków
13 Łukasz Łoboda Libertów
14 Mariusz Majkrzak Kraków
15 Robert Makowiec Burzyn 
16 Józef Misiarz Kraków
17 Roman Mleko Kraków
18 Michał Mulewicz Kraków
19 Edward Oliwa Kraków
20 Grzegorz Otrębski Kraków
21 Wojciech Pająk Bieńkówka
22 Mirosław Palak Libertów
23 Bartosz Panek Kraków
24 Piotr Pawlik Łącko
25 Jan Piwowarczyk Dobczyce
26 Bogdan Przebinda Wołowice
27 Andrzej Radwan Kraków
28 Piotr Rajtar Kraków x
29 Jacek Reiter Kraków
30 Tomasz Sadowski Sosnowiec
31 Jan Sarecki Olkusz
32 Marcin Skrzypek Kraków
33 Łukasz Stachowski Stryszawa
34 Bartosz Surowiec Kraków
35 Piotr Szawul Kraków x
36 Mateusz Szubert Poręba Wielka
37 Hubert Szymski Myślenice
38 Michał Targosz Kraków/Roma
39 Rafał Urbanik Kraków
40 Piotr Wojakowski Kraków
41 Mariusz Włoch Wieliczka
42 Marcin Wojas Kraków
43 Michał Żelaśkiewicz Miechów
44 Mariusz Żółtak Kraków

 

bnz-puchar
Wszystkie osoby, które ukończyły cykl otrzymały pamiątkowe puchary

 

Ta strona internetowa może zostawiać na Twoim urządzeniu pliki „cookies”, m.in. w tym celu, żeby strona prawidłowo wyświetlała się na Twoim urządzeniu. Polityka cookies.

Akceptuje polityke cookies z tej strony.