BNB - logo2

Lista startowa biegi dla dzieci

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kraj Start biegu Dystans
1 Adaś Piotr Kraków Smok Kraków Polska 9.35 300m
2 Barczyk Ines Wolbrom   Polska 9.20 50 m
3 Bednarski Antoni Iwkowa   Polska 9.20 50 m
4 Bogunia weronika Wieliczka Ts Wieliczanka Polska 9.25 100 m
5 Braunohler Logan Kraków   Polska 9.25 100 m
6 Braunohler Katelyn Kraków   Polska 9.20 50 m
7 Burnus Martyna Kraków Night Runners Polska 9.35 300m
8 Ciuła Piotr Kraków Night Runners Polska 9.20 50 m
9 Dedio Dawid Kraków   Polska 9.30 200m
10 Dedio Marcel Kraków   Polska 9.20 50 m
11 Dobosz Amelia Kwaczała Wataha Runners Alwernia Polska 9.20 50 m
13 Jop Klaudia Skawina   Polska 9.50 600m
12 Jop Kamil Skawina   Polska 9.20 50 m
14 Klamiński Wojciech Kraków Nowohucki Kombinat Sportowy Polska 9.20 50 m
16 Kolasiński Tomasz Kraków   Polska 9.40 400m
15 Kolasiński Wojciech Kraków   Polska 9.40 400m
17 Kondziołka Milena Kraków   Polska 9.35 300m
18 Kowalska Ewa Libertów   Polska 9.20 50 m
19 Kowalski Adam Libertów   Polska 9.25 100 m
20 Kuciński Bartosz Świątniki Górne ITMBW Kraków Polska 9.40 400m
21 Lizurej Szymon Kraków   Polska 9.30 200m
22 Małucha Kinga Kraków   Polska 9.20 50 m
24 Matyasik Mikołaj Kraków   Polska 9.25 100 m
23 Matyasik Łucja Kraków   Polska 9.20 50 m
25 Mądrzyk Wiktor Kraków UKS SZKOŁA RAJSKA Polska 9.40 400m
26 Michałek Adam Kraków   Polska 9.25 100 m
27 Miętkiewicz Natalia Kraków   Polska 9.25 100 m
28 Miętkiewicz Filip Kraków   Polska 9.20 50 m
30 Miśkiewicz Jakub Wieliczka   Polska 9.50 600m
29 Miśkiewicz Amelia Kraków   Polska 9.40 400m
31 Mróz Jakub Kraków   Polska 9.40 400m
32 Murach Jakub Kwaczała Wataha Runners Alwernia Polska 9.20 50 m
33 Niedbalik Krystyna Kraków   Polska 9.40 400m
34 Niedbalik Krzysztof Kraków   Polska 9.30 200m
35 Niedźwiadek Oliwia Kraków   Polska 9.20 50 m
36 Oświęcimka Kinga Kraków ITMBW Kraków Polska 9.50 600m
37 Otrębska Stella Kraków   Polska 9.20 50 m
38 Pałka Gabriela Kraków   Polska 9.30 200m
39 Pałka Anna Kraków   Polska 9.25 100 m
40 Pałka Aleksander Krzeszowice Tasmańska Rodzinka Polska 9.20 50 m
41 Pasieczny Hubert Kraków   Polska 9.35 300m
42 Pasieczny Konrad Kraków   Polska 9.25 100 m
43 Piątek Filip Skawina ITMBW Kraków Polska 9.20 50 m
44 Pudełko Katarzyna Kraków   Polska 9.25 100 m
46 Raś Gabriela Kraków   Polska 9.30 200m
45 Raś Maciej Kraków   Polska 9.25 100 m
47 Ryan Senan Krakow   Polska 9.20 50 m
48 Skórska Julia Kwaczała Wataha Runners Alwernia Polska 9.35 300m
49 Solarska Maja Kraków   Polska 9.25 100 m
50 Solarski Kacper Kraków   Polska 9.35 300m
51 Syedin Maksym Krakow   Polska 9.20 50 m
52 Szczepanik Milena Kraków   Polska 9.40 400m
53 Szczepanik Oliwia Kraków Małe WilDeery Polska 9.40 400m
54 Szymczycha Piotr Kraków   Polska 9.40 400m
55 Szymczycha Grzegorz Kraków   Polska 9.25 100 m
56 Świdziński Mikołaj Kraków Vege Runners Polsk 9.30 200m
57 Taras Karol Kraków Nowohucki Kombinat Sportowy Polska 9.30 200m
58 Teległów Karol Kraków   Polska 9.40 400m
59 Tobiasz Maciej Kraków   Polska 9.50 600m
60 Trzajna Emilia Jazowsko   Polska 9.35 300m
61 Trzajna Patrycja Jazowsko   Polska 9.25 100 m
62 Wąs Michał Zielonki   Polska 9.50 600m
63 Wąs Jagoda Zielonki   Polska 9.40 400m
64 Węgrzyn Krzysztof Kraków   Polska 9.35 300m
65 Węgrzyn Bartłomiej Kraków   Polska 9.25 100 m
66 Wilk Weronika Bolechowice   Polska 9.25 100 m
67 Woś Milena Zagórze Niepołomice Biegają Polska 9.30 200m
68 Woś Sebastian Zagórze Niepołomice Biegają Polska 9.20 50 m

Ta strona internetowa może zostawiać na Twoim urządzeniu pliki „cookies”, m.in. w tym celu, żeby strona prawidłowo wyświetlała się na Twoim urządzeniu. Polityka cookies.

Akceptuje polityke cookies z tej strony.