BNB - logo2

  Lista startowa 10 km

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Kraj Start biegu
10 Adamiec Jakub Kraków   Polska 10.00
11 Adaś Dawid Kraków Smok Kraków Polska 10.00
12 Antosz Michał Bieruń TTA Bierun Polska 10.00
13 Bahr Marzena Kraków   Polska 10.00
14 Bajur Barbara Kraków IPA Bydgoszcz/ Night Runners Polska 10.00
15 Bakierski Filip Kraków   Polska 10.00
16 Banaś Łukasz Kraków   Polska 10.00
17 Barczyk Bartłomiej Kaliś   Polska 10.00
18 Bardo Joanna Kraków   Polska 10.00
19 Bardo Dariusz Zalasowa   Polska 10.00
20 Batko Ewa Kraków   Polska 10.00
21 Bator Norbert Skawina   Polska 10.00
22 Bauer Waldemar Krakow   Polska 10.00
23 Bednarski Daniel Iwkowa SW Polska 10.00
24 Blaut Marcin Kraków Night Runners Polska 10.00
25 Bogdał Joanna Kraków Nowa Huta Team Polska 10.00
26 Bogusławski Mateusz Tomaszów Mazowiecki AZS CMUJ / OIA Kraków Polska 10.00
27 Boguszewska Maria Kraków   Polska 10.00
28 Bolsęga Krzysztof Kraków TKKF AZORY Polska 10.00
29 Braunohler Loren Al. Artura Grottgera IWAK USA 10.00
30 Brukiewicz Piotr Chorzów   Polska 11.30
31 Bucka Aneta Alwernia Wataha Runners Alwernia Polska 10.00
32 Bucki Wojciech Kraków   Polska 10.00
33 Buczyński Piotr Kraków   Polska 10.00
34 Bugajska Katarzyna Kraków   Polska 10.00
35 Bugno Krzysztof Kraków   Polska 10.00
36 Bułat Katarzyna Kraków   Polska 11.30
37 Bzduła Bogumiła Krzeszowice   Polska 10.00
38 Bzukała Janusz Brzezinka Zabierzów Biega Polska 10.00
39 Cag Marcin Kraków   Polska 10.00
40 Chomnicka Beata Kraków   Polska 10.00
41 Coś Mirek Kraków   Polska 10.00
42 Crescenti Emiliano Swinoujscie   Włochy 10.00
43 Cupryś Dariusz Kraków Night Runners Polska 10.00
44 Czernik Jakub Kraków Uniwersytet Jagielloński Polska 10.00
45 Czyżewicz Monika Sułków Niepołomice Biegają Polska 10.00
46 Ćwiękowski Paweł Kraków   Polska 10.00
47 Ćwikła Józef Jankowa Eden Polska 10.00
48 Dańda Paweł Kraków   Polska 10.00
49 Dec Ewelina Brzóza Królewska   Polska 10.00
50 Dobosz Joanna Kwaczała Wataha Runners Alwernia Polska 10.00
51 Domagała Daniel Ciche Run for Fun Polska 10.00
52 Domański Jakub Rzeszów   Polska 10.00
53 Domowicz Anna Jasło   Polska 10.00
54 Donchenko Oleksandr Krakow   Polska 10.00
55 Drażniuk Marta Kraków   Polska 10.00
369 Drążek Adrianna Rrzeszów   Polska 10.00
56 Drelicharz Marek Kraków Anywhere BIKE Team Polska 10.00
57 Drobniak Rafał Jaworzno   Polska 10.00
58 Dudek Agnieszka Kraków Run-Log Polska 11.30
59 Dudzik Sebastian Wieliczka   Polska 10.00
60 Duliński Łukasz Kraków   Polska 10.00
61 Dymek Aleksander Wieliczka OIA Kraków Polska 10.00
62 Dyrda Krzysztof Kraków   Polska 10.00
63 Dziedzic Monika Andrychów   Polska 10.00
64 Dziedziniewicz Agnieszka kraków ITMBW Kraków Polska 10.00
65 Ferenc Ela Wręczyca Wielka   Polska 10.00
66 Fiał Chrystian Kraków   Polska 11.30
67 Ficek Władysław Kraków   Polska 10.00
68 Fira Patryk Kraków   Polska 10.00
69 Folejewski Mirosław Kraków   Polska 10.00
370 Fornalik Rafał Polanka   Polska 10.00
70 Funderiaka Kateryna Krakow   Polska 10.00
71 Gach Bartek Smolice 2   Polska 10.00
72 Gach Karol Zator   Polska 10.00
73 Gajda Beata Kraków   Polska 10.00
74 Gałązka Jarosław Złoty Potok   Polska 10.00
75 Garstka Mariusz Kraków   Polska 10.00
371 Garstka Marta Mysłowice   Polska 10.00
76 Gaudyn Adam Kwaczała Wataha Runners Alwernia Polska 10.00
77 Gaweł Bogdan Oświęcim-Zaborze Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój Polska 10.00
78 Gazda Artur Zakopane   Polska 10.00
79 Gądek Agnieszka Bosutów   Polska 10.00
80 Ginter Grzegorz Kraków AZS Collegium Medicum UJ / OIA Kraków Polska 10.00
81 Gluza Janusz Opalenica GP Opalenica Polska 10.00
82 Godlewski Krzysztof Kraków CORVADO Polska 10.00
7 Gonciarz Andrzej Lgota   Polska 10.00
83 Gostyńska Weronika Kraków   Polska 10.00
84 Górka Andrzej Kraków   Polska 10.00
85 Górowski Marcin Kraków Cisco Polska 10.00
86 Górski Krzysztof Kraków   Polska 10.00
87 Guarnieri Fabrizio Krakow   Polska 10.00
372 Gunia Mariusz Oświęcim ZADYSZKA Oświęcim Polska 10.00
88 Guska Rafal Krakow   Polska 11.30
89 Herda Sławomira Cieszyn ocobiega Polska 10.00
90 Heyda Krzysztof Kraków   Polska 10.00
91 Huma Paweł Kraków PiwowarBiega.com Polska 10.00
92 Idzior Tomasz Kraków   Polska 10.00
93 Indyka Kornelia Trojanowice Night Runners / OIA Kraków Polska 10.00
94 Izdebski Mariusz Olkusz OSV Team Olkusz Polska 10.00
95 Jacquetin Julien Kraków KLUB JĘZYKOWO-BIEGOWY PORTO ALEGRE Polska 11.30
96 Jajeśnica Dawid Nowy Targ   Polska 10.00
373 Jakubowski Kasper Kraków   Polska 10.00
97 Jamka Wiesław Skawina Optima skawina Polska 10.00
98 Jankielewicz Radosław Kraków   Polska 10.00
99 Jankielewicz Agnieszka Kraków   Polska 10.00
100 Jarosińska Justyna Racławice   Polska 10.00
101 Jasiński Piotr Kraków Nowa Huta Team Polska 10.00
102 Jaszczyński Kamil Świątniki Górne   Polska 10.00
103 Jaworska Wioleta Zwoleń Husara Race Team Polska 10.00
104 Jaworska Magdalena Kraków   Polska 10.00
105 Jaworski Artur Krakow   Polska 10.00
106 Jaworski Andrzej Krakow   Polska 10.00
107 Jędrzejewski Włodzimierz Kraków Nowohucki Kombinat Sportowy Polska 10.00
108 Józefowski Bartosz Kraków   Polska 10.00
109 Jóżkowicz Basia Kraków ITMBW Kraków Polska 10.00
110 Jura Maciej Nowy Sącz   Polska 10.00
111 Jurek Dorota Kraków   Polska 10.00
112 Kałamacka Justyna Brodła Wataha Runners Alwernia Polska 10.00
113 Kamiński Janusz Kraków   Polska 10.00
114 Kania Magdalena Kraków   Polska 10.00
115 Kasperowicz Magdalena Kraków Husaria Race Team Polska 10.00
116 Kądzielawa Marcin Tarnów Sokół Świat Pracy Tarnów Polska 10.00
117 Kenig Katarzyna Krzeszowice No Run No Fun Polska 10.00
118 Kida Andrzej Kraków Los Trepos Companieros Polska 10.00
120 Kierczak Marcin Kraków Husaria Race Team Polska 10.00
121 Klaja Marcel Kraków   Polska 10.00
122 Klamińska Wioleta Kraków Nowohucki Kombinat Sportowy Polska 10.00
123 Klaś Łukasz Warszawa Trucht Tarchomin Team Polska 10.00
124 Knapczyk-Kania Gabriela Bieńkówka   Polska 10.00
374 Kolber Krzysztof Zakopane   Polska 10.00
125 Kołacz Rafał Kraków   Polska 10.00
126 Konewka Błażej Jaworzno   Polska 10.00
127 Konieczny Anna Kraków   Polska 10.00
128 Kopec Bartlomiej Krakow   Polska 10.00
129 Kopeć Arkadiusz Wolbrom Wolbrom TEAM Polska 10.00
130 Kopeć Joanna Wolbrom Wolbrom TEAM Polska 10.00
131 Kordas Grzegorz Węgrzce Wielkie   Polska 10.00
375 Kordyl  Waldemar Kraków   Polska 10.00
132 Korzycka Anna Kraków   Polska 10.00
133 Kostański Maciej Kraków OIA Kraków Polska 10.00
134 Kotaba Paweł Kraków   Polska 10.00
135 Kowal Małgorzata Kraków   Polska 10.00
136 Kowalewski Lukasz Krakow   Polska 10.00
137 Kowalski Piotr Krakow YMCA Polska 10.00
138 Koziarz Przemysław Jankowice Runonline.PL Polska 10.00
139 Kozień Ewa Masłomiąca Pysiek Polska 10.00
140 Kozioł Paweł Kraków   Polska 10.00
141 Kozioł Anna Kraków   Polska 10.00
142 Krajewski Maciej Kielce Against The Wind Polska 10.00
143 Krawczyk Grzegorz Radom Biegiem Radom! Polska 10.00
144 Kret Ernest Kraków   Polska 10.00
145 Kruk Paulina Kraków Night Runners Polska 10.00
146 Kruszec Edyta Proszowice   Polska 10.00
147 Krycia Kamil Sandomierz   Polska 10.00
148 Krynicka-Pałka Monika Krzeszowice   Polska 10.00
376 Kubik Paweł Kraków   Polska 10.00
149 Kuczyńska Ewa Lipnik Night Runners Polska 10.00
150 Kula Karolina Kraków KKB Dystans Polska 10.00
151 Kula Tadeusz Kraków KKB Dystans Polska 10.00
152 Kulikowski Robert Skawina   Polska 10.00
153 Kurzawski Konrad Kraków   Polska 10.00
154 Kwasek Kazek Bibice Eskadra Kraków Polska 10.00
155 Kwiatek-Tokarz Joanna Kraków Batman is coming Polska 10.00
156 Lasek Anna Kraków   Polska 10.00
157 Lasek Paweł Kraków   Polska 10.00
158 Laszczak Patrycja Czechowice-Dziedzice AKŻ Polska 11.30
159 Lech Ewa Kraków Night Runners / OIA Kraków Polska 10.00
160 Lelito Jerzy Kraków   Polska 10.00
161 Leszczyński Michał Kraków   Polska 10.00
162 Lewicki Maksymilian Sanok-Trepcza   Polska 10.00
163 Lipka Ewelina Kraków Eskadra Kraków Polska 10.00
164 Lis Gerard Kraków   Polska 10.00
165 Liszkowski Artur Krakow   Polska 10.00
166 Litwin Agnieszka Kraków Nowa Huta Team Polska 10.00
167 Lizura Katarzyna Lubliniec   Polska 10.00
168 Lizurej Sławomir Kraków   Polska 10.00
169 Lorens Piotr Kraków   Polska 10.00
170 Ludwin Claudia Kraków   Polska 10.00
171 Lumer Urszula Kraków   Polska 10.00
172 Łacny Rafał Kraków 16 bpd Kraków Polska 11.30
377 Łajczak Barbara Kraków Night Runners Kraków Polska 11.30
378 Łaskuda Grażyna Kraków Vege Runners Polska 11.30
173 Łepek Małgorzata Kraków Night Runners Polska 11.30
174 Łoboda Łukasz Libertów   Polska 11.30
4 Łopuch Robert Łabowa Husaria Race Team Polska 11.30
175 Łuczak Laura Joanna Krakow   Polska 11.30
176 Łuszczek Katarzyna kraków ITMBW Kraków Polska 11.30
177 Łyszczek Dominik Kraków   Polska 11.30
178 Machaj Maciej Nowy Sącz   Polska 10.00
179 Machałowski Kamil Rytro UKS Ryter Polska 11.30
180 Madej Józef Oświęcim Zadyszka Oświęcim Polska 11.30
181 Madej Dominika Kraków   Polska 11.30
182 Madej Grzegorz Kraków   Polska 11.30
183 Magda Katarzyna Cmolas   Polska 11.30
184 Maj Paweł Kalwaria Zebrzydowska   Polska 11.30
3 Majkrzak Mariusz Sucha Beskidzka Polni Sucha Polska 11.30
185 Makowiec Robert Burzyn LKS Burzyn Polska 11.30
186 Maleta Marcin Miechów run-log.com Polska 11.30
187 Margalus Margi Kraków Trenuj z MarGYM Polska 11.30
188 Maronka Agnieszka Kraków   Polska 11.30
189 Matyasik Agata Kraków   Polska 11.30
190 Mazurek Monika Kraków Nowa Huta Team Polska 11.30
191 Maźnica Łukasz Kraków   Polska 11.30
192 Maźnica Katarzyna Kraków   Polska 11.30
193 Mąkowska Małgorzata Kraków BoMa Runners Yes Yes Polska 11.30
194 Mendel Łukasz Wojnicz   Polska 11.30
195 Michalczewski Adam Częstochowa   Polska 11.30
196 Michalik Jerzy Krakow   Polska 11.30
197 Michalik Zygmunt Podłęże   Polska 11.30
198 Michalski Bartosz Jedrzejow   Polska 11.30
199 Miętus Maria Stare Bystre   Polska 11.30
200 Misiarz Józef Kraków   Polska 11.30
201 Miska Daniel Myślenice Enjoy by sport Polska 11.30
202 Miśkiewicz Bartosz Wieliczka Radosne Pijaczki z Nadwagą Polska 11.30
203 Miśkiewicz Jakub Kraków   Polska 11.30
204 Mleko Roman Kraków   Polska 11.30
205 Mleko Michal Krakow   Polska 11.30
206 Molong Urszula Kraków Night Runners Polska 11.30
207 Mrożek Zbigniew Dąbrowa Górnicza   Polska 11.30
208 Mróz Iwona Krzysztoforzyce   Polska 11.30
209 Mulewicz Michał Kraków 16 bpd Polska 11.30
210 Mulewicz Anna Słomniki   Polska 11.30
211 Murach Ilona Kwaczała Wataha Runners Alwernia Polska 11.30
212 Mystek Bogdan Olkusz Osv Team Olkusz Polska 11.30
379 Niedźwiadek Piotr Kraków   Polska 11.30
213 Niestój Agnieszka Kraków   Polska 11.30
214 Oleksy Sabina Kraków Nowa Huta Team Polska 11.30
215 Oliwa Edward Kraków   Polska 11.30
216 Ostachowska-Małucha Beata Kraków   Polska 11.30
217 Otrębski Grzegorz Kraków   Polska 11.30
218 Pająk Wojciech Bieńkówka   Polska 11.30
219 Pajka Katarzyna Kraków   Polska 11.30
220 Pajura Magda Kraków   Polska 11.30
221 Palak Mirosław Libertów Los Trepos Companieros Polska 11.30
222 Paliś Przemysław Kraków   Polska 11.30
223 Pałka Rafał Kraków   Polska 11.30
224 Pałka Renata Kraków   Polska 11.30
225 Panek Bartosz Kraków   Polska 11.30
226 Papież Szymon Białka - Polska 11.30
227 Pasieczny Jan Kraków   Polska 11.30
228 Paszylk Piotr Kraków   Polska 11.30
229 Pęcak Marcin Podłęże   Polska 11.30
230 Piątek Sylwia Skawina ITMBW Kraków Polska 11.30
231 Piątek Rafał Kraków   Polska 11.30
232 Piątek Karolina Kraków   Polska 11.30
233 Pieczara Dominika Maków Podhalański Night Runners Polska 11.30
234 Piekarczyk Dariusz Kraków   Polska 11.30
235 Pieniążek Krzysztof Kraków   Polska 11.30
236 Pieronkiewicz-Kowalska Jadwiga Kraków   Polska 11.30
237 Pietrycki Wojciech Kraków ITMBW Kraków Polska 11.30
238 Pikulev Alexey Krakow Luxoft Polska 11.30
380 Pilch Marek Kraków   Polska 11.30
239 Piwowarczyk Jan Dobczyce Rozbieganie Dobczyce Polska 11.30
240 Płaziak-Kowalska Magdalena Libertów   Polska 11.30
241 Podgórski Kacper Kraków   Polska 11.30
242 Podgórski Jerzy Kraków Lacho Team Polska 11.30
243 Pokrzywa Rafał Kraków   Polska 11.30
244 Polak Maciej Kraków Eskadra Kraków Polska 11.30
245 Popiołek Krzysztof Kraków   Polska 11.30
246 Porębska Dorota Kraków Nowa Huta Team Polska 11.30
247 Praczyńska Małgorzata Kraków Lacho Team Polska 11.30
248 Prażmowski Daniel Dębica   Polska 11.30
249 Przebinda Adam Czernichów   Polska 11.30
250 Przebinda Renata Wołowice   Polska 11.30
251 Przebinda Bogdan Wołowice   Polska 11.30
252 Przyjemski Krzysztof Kraków Nowa Huta Team Polska 11.30
253 Ptaśnik Paweł Kraków   Polska 11.30
254 Radwan Anrzej Kraków ITMBW Kraków Polska 11.30
255 Rajtar Kamil Węgrzce   Polska 11.30
256 Rajtar Piotr Kraków AKŻ Polska 11.30
257 Rauer Maciej Kraków REAL PASSION Polska 11.30
258 Regulska Natalia Kraków   Polska 11.30
259 Reiter Jacek Kraków Chlory Polska 11.30
260 Rewiuk Krzysztof Bibice   Polska 11.30
261 Rojek Maciej Kraków   Polska 11.30
262 Rola Kasia Koniuszowa Husaria race team Polska 11.30
263 Ryan Niamh Krakow   Polska 11.30
264 Rybok Weronika Czerwionka-Leszczyny   Polska 11.30
265 Sadowska Jagoda Kraków Night Runners Polska 11.30
266 Sadowski Tomasz Sosnowiec   Polska 11.30
267 Sajda Rafał Kraków   Polska 10.00
268 Salamon Krzysztof Kraków   Polska 11.30
269 Sarecki Jan Olkusz Olkusz Biega Polska 10.00
270 Sąsiadek Grzegorz Szczucin   Polska 11.30
271 Sedlak Karolina Kraków   Polska 11.30
272 Sendor Paweł Bolechowice Zabierzów Biega Polska 11.30
273 Seroczyńska Katarzyna Kraków   Polska 11.30
381 Siekacz Jakub Kraków   Polska 11.30
274 Siwecka Weronika Węgrzce   Polska 11.30
275 Siwek Grzegorz Kraków 6blog Polska 11.30
276 Skiba Janusz Radomysl Wielki   Polska 11.30
277 Skiba Klaudia Radomysl Wielki   Polska 11.30
278 Skoczek Agnieszka Cieszyn oCoBiega Polska 11.30
279 Skrzypek Marcin Kraków   Polska 11.30
280 Skucińska Olga Kraków Szarżujące Tygrysy Polska 11.30
281 Słodki Grzegorz Zakrzowiec Zakrzowiec Team Challenge Polska 11.30
282 Słowik Łukasz Kraków   Polska 11.30
283 Słowik Magda Kraków   Polska 11.30
284 Snoch Justyna Kraków   Polska 11.30
285 Sobik Krzysztof Radziszów   Polska 11.30
286 Socha Tadeusz Kraków Grafox Polska 11.30
287 Sojka Michał Kraków Zakon Maltański Polska 11.30
288 Sokół Sylwia Sędziszów   Polska 11.30
289 Solińska Katarzyna Kraków Cisowianka Team Polska 11.30
290 Sołtysik Katarzyna Czechowice-Dziedzice   Polska 11.30
291 Sosińska Marta Biały Dunajec   Polska 11.30
292 Stachowski Łukasz Stryszawa KP PSP Sucha Beskidzka Polska 11.30
293 Stańkowska Emilia Jaworzno   Polska 11.30
294 Starzec Joanna Kraków   Polska 11.30
295 Starzec Janusz Kraków   Polska 11.30
2 Stępniewska-Włoch Sandra Wieliczka   Polska 11.30
296 Suchowiejko Marek Kraków WEBCON RUNNERS Polska 11.30
297 Surowiec Bartosz Kraków Beer Bros Runners Polska 11.30
298 Surówka Mirosłaaw Mogilany   Polska 11.30
299 Szajewski Arkadiusz Kraków o tak ło Polska 11.30
300 Szaniawski Janusz Kraków   Polska 11.30
382 Szawul Piotr Kraków   Polska 10.00
301 Szczepanek Asia Olkusz olkuszbiega.pl Polska 11.30
302 Szczepanik Marcjanna Kraków   Polska 11.30
303 Szczygieł Dominik Kraków Domin Running Team Polska 11.30
304 Szeligiewicz Radosław Nowy Sącz   Polska 11.30
305 Szklarska Paulina Jerzmanowice   Polska 11.30
306 Szmigiel Agnieszka Kraków Harpun Polska 11.30
307 Szmigiel Tomasz Kraków Harpun Polska 11.30
308 Szreniawski Leszek Kraków   Polska 11.30
309 Szuba-Łata Klaudia Rudnik Enjoy by sport Polska 11.30
310 Szubert Mateusz Poręba Wielka TTA Bieruń Polska 11.30
311 Szymski Hubert Myślenice   Polska 11.30
312 Śląski Krystian Sucha Beskidzka   Polska 11.30
313 Ślusarek Jacek Kraków   Polska 11.30
314 Świdzińska-Szwed Basia Kraków BBL Kraków Polska 10.00
315 Świętek Agata Podłęże Zakrzowiec Team Challenge Polska 11.30
316 Świgoniak Anna Kraków Nowa Huta Team Polska 11.30
317 Targosz Michał Kraków/Roma ITMBW Kraków Polska 11.30
318 Targosz Ksenia Kraków   Polska 11.30
320 Tobiasz Edyta Kraków   Polska 11.30
321 Tokarczyk Agnieszka Nowy Sącz   Polska 11.30
322 Tomczyk Beata Kraków   Polska 10.00
323 Trzajna Agnieszka Kraków   Polska 11.30
324 Tworzydło Michał Dynów Aktywny Dynów Polska 11.30
325 Tyniec Grzegorz Kraków   Polska 11.30
326 Tyrak Dominik Krzeszowice   Polska 11.30
327 Ulińska Weronika Kraków   Polska 10.00
328 Uniwersał Agnieszka Zawadka   Polska 11.30
329 Urbanik Rafał Kraków Night Runners Polska 11.30
330 Vallejo Eduardo Kraków KLUB JĘZYKOWO-BIEGOWY PORTO ALEGRE Polska 11.30
331 Wadas Katarzyna Kraków Nowa Huta Team Polska 11.30
332 Walczak Joanna Kraków   Polska 11.30
333 Walusiak Anna Skawina OIA Kraków Polska 11.30
334 Wasilewski Arkadiusz Kraków Nowa Huta Team Polska 11.30
8 Wąsik Rafał Kraków   Polska 11.30
9 Wąsik Magdalena Kraków   Polska 11.30
335 Wątroba Tomasz Tarnów   Polska 11.30
383 Welber Michał Brzeszcze LACHO TEAM Polska 11.30
336 Węgrzyn Tomasz Kraków   Polska 10:00
337 Wiatr Irena Dąbrowa Tarnowska   Polska 11.30
338 Wiatrowska Magdalena Kraków   Polska 11.30
339 Więcław Paweł Kraków wkurw_team Polska 11.30
340 Wilk Ewa Kraków ITMBW/IPA BYDGOSZCZ Polska 11.30
1 Włoch Mariusz Wieliczka Włochy Biegają w Polsce Polska 11.30
341 Włodarczyk Anna Wieliczka OIA Kraków Polska 11.30
342 Wojakowski Piotr Kraków Beer Bros Runners Polska 11.30
343 Wojas Marcin Kraków   Polska 11.30
6 Wojnicki Kamil Kraków RUNSPIRATION Polska 11.30
344 Wojtas Tomasz Kraków   Polska 11.30
345 Wolak Paweł Kraków   Polska 11.30
346 Wolarczyk Sylwia Kraków   Polska 11.30
347 Wołcerz Bartosz Kraków   Polska 11.30
348 Woźniak Szymon Kraków   Polska 11.30
349 Woźnica Bartłomiej Kraków   Polska 11.30
350 Wójcik Ewelina Kraków   Polska 11.30
351 Wróblewska-Gaweł Agnieszka Kraków   Polska 11.30
352 Yamaki Eriko Kraków   Japonia 11.30
353 Zabiga Kuba Bukowsko   Polska 11.30
354 Zając Aneta Polanowice   Polska 11.30
355 Zajączkowska Sylwia Lidzbark Warmiński   Polska 11.30
356 Zaremba Aleksandra Dziergowice   Polska 11.30
357 Zawada Andrzej Kraków   Polska 11.30
358 Ziajko Dorota Kraków Szkoła Rajska Polska 11.30
359 Zieliński Paweł Nowy Sącz   Polska 11.30
360 Ziemian Anna Tarnów 42 do szczęścia Polska 11.30
361 Zięba Anna Kraków   Polska 11.30
362 Zięć Damian Kraków   Polska 11.30
363 Zyguła Magdalena Kraków Nowa Huta Team Polska 11.30
364 Żabiński Dawid Kraków   Polska 11.30
365 Żarnowski Grzegorz Zagórzyce Dworskie   Polska 11.30
366 Żelaśkiewicz Michał Miechów   Polska 11.30
367 Żółtak Mariusz Kraków   Polska 11.30
368 Żur Łukasz Kraków   Polska 11.30

Ta strona internetowa może zostawiać na Twoim urządzeniu pliki „cookies”, m.in. w tym celu, żeby strona prawidłowo wyświetlała się na Twoim urządzeniu. Polityka cookies.

Akceptuje polityke cookies z tej strony.