Bieg Par - Wyniki

 

Msc Nr Nazwisko Imię Miasto Wynik
1 160 Pęczek Karolina Myszków 20:26,70
Sobczyk Tomasz Wrocław
2 125 Sosińska Marta Biały Dunajec 20:40,80
Suliga Piotr Kraków
3 72 Kowalski Krzysztof Libertów 21:51,60
Płaziak-Kowalska Magdalena Libertów
4 1 Miska Daniel Myślenice 22:00,45
Szuba-Łata Klaudia Rudnik
5 90 Ławreszuk Łukasz Kraków 22:58,40
Warda Martyna Kraków
6 132 Wierzbicki Konrad Giebułtów 23:35,40
Zawisza-Wierzbicka Katarzyna Giebułtów
7 167 Drewniak Łukasz Kraków 24:00,65
Jachym Joanna Kraków
8 150 Pułka Dorota Wadowice 24:09,55
Pułka Łukasz Wadowice
9 6 Przebinda Bogdan Wołowice 24:19,80
Przebinda Renata Wołowice
10 80 Kumoń Wojciech Kraków 24:21,75
Rybczyńska Ewelina Kraków
11 55 Głuc Gabriel Grzechynia 24:32,30
Pieczara Dominika Maków Podhalański
12 146 Mistarz Justyna Kornatka 24:32,90
Rozwadowski Bartosz Dziekanowice
13 103 Nycz Marek Kraków 25:24,70
Nycz Monika Kraków
14 124 Sorocki Kamil Myślenice 25:30,35
Wojtan Magdalena Dobczyce
15 109 Piwko Anna Czechowice-Dziedzice 25:35,90
Siedmina Paweł Dankowice
16 71 Kowalski Kamil Kraków 25:43,30
Lasota-Kowalska Katarzyna Kraków
17 99 Mulewicz Anna Słomniki 25:44,25
Mulewicz Michał Kraków
18 40 Chrząszcz Paweł Kraków 25:44,65
Różycka Agnieszka Kraków
19 114 Prokop Anna Tarnów 25:44,80
Prokop Grzegorz Tarnów
20 163 Kowalczyk Sylwester Bazanowka 25:48,85
Kowalczyk Dagmara Sanok
21 104 Iwańska Diana Kielce 25:58,40
Iwański Grzegorz Kielce
22 95 Maźnica Katarzyna Kraków 26:02,15
Maźnica Łukasz Kraków
23 70 Kowalski Artur Kraków 26:02,25
Pieronkiewicz-Kowalska Jadwiga Kraków
24 87 Lisowski Konrad Warszawa 26:06,30
Ziemak Katarzyna Warszawa
25 120 Smółka Rafał Skawa 26:06,40
Szymska Kinga Myślenice
26 149 Pęksa Monika Kraków 26:09,35
Pęksa Tadeusz Kraków
27 96 Melicher Peter Krakow 26:23,15
Misikova Veronika Krakow
28 50 Farmas Dariusz Kraków 26:25,85
Mazurek Monika Kraków
29 110 Piwowarczyk Jan Dobczyce 26:26,30
Wojtan Ewa Dobczyce
30 38 Brzozowska Ewa Kraków 26:29,25
Wicherek Michał Grzechynia
31 33 Borowiec Joanna Kraków 26:29,75
Major Zby Kraków
32 100 Muszyńska Bożena Bieruń 26:32,35
Muszyński Piotr Bieruń
33 153 Smoła Grzegorz Chrzanów 26:43,45
Smoła Ilona Chrzanów
34 113 Półćwiartek Natalia Kraków 26:50,40
Witkowski Mateusz Nowa Sarzyna
35 54 Giórko Sonia Piwniczna 26:56,80
Pawlik Piotr Łącko
36 7 Stępniewska-Włoch Sandra Wieliczka 27:02,45
Włoch Mariusz Wieliczka
37 137 Maślanka Mateusz Muszyna 27:02,95
Morańska Ewelina Kamionka Wielka
38 86 Lenart Artur Chełmek 27:04,50
Lenart Joanna Chełmek
39 21 Bahranowska Maria Kraków 27:08,30
Machlowski Łukasz Kraków
40 142 Franus Sebastian Kraków 27:12,70
Franus Anna Kraków
41 155 Gwiżdż Paweł Kraków 27:15,50
Sowińska Justyna Kraków
42 3 Młodzik Marcin Pszczyna 27:34,20
Weszka Alicja Pszczyna
43 18 Andruchów Joanna Kraków 27:34,90
Andruchów Paweł Kraków
44 2 Hudzik Dominika Grojec 27:35,05
Hudzik Robert Grojec
45 46

Lińczowska Natalia

Bartosz Dudek

Stadniki

Dobczyce

27:40,90
46 154 Stefanowska Alicja Wierzchlas 27:44,75
Stefanowski Seweryn Wierzchlas
47 162 Pająk Mieszko Zawoja 27:53,05
Plewa Magdalena Kraków
48 157 Kopieć Kamil Kraków 27:53,75
Wargacka Aleksandra Owczary
49 134 Wojas Halina Kraków 28:00,20
Wojas Marcin Kraków
50 24 Mrzygłód Paweł Jaworze 28:05,50
Targosz Ksenia Kraków
51 23 Baran Magdalena Bachów 28:06,25
Filawski Andrzej Chrzanów
52 14 Gwiżdż Monika Kraków 28:07,50
Wojnicki Kamil Kraków
53 148 Ornacki Łukasz Chrzanów 28:10,70
Sulisz Magdalena Kraków
54 27 Bąba Mateusz Łysa Góra 28:22,90
Musiał Hanna Wolbrom
55 56 Gola Karolina Zabierzów 28:27,95
Gola Radosław Zabierzów
56 166 Borczuch Kasia Tarnów 28:34,85
Kiełbasa Szymon Kraków
57 51 Furgał-Żurek Joanna Kraków 28:36,80
Żurek Michał Kraków
58 11 Mietelska Ewelina Kraków 28:41,75
Mietelski Piotr Kraków
59 131 Ślusarek Jacek Kraków 28:48,90
Ślusarek Marta Kraków
60 64 Klamińska Wioleta Kraków 28:49,25
Klamiński Marcin Kraków
61 43 Ćwiertniak Dorota Kraków 28:51,40
Ćwiertniak Ryszard Kraków
62 35 Oliwia Dąbek Kraków 28:51,95
Siudak Michał Kraków
63 76 Krasiński Paweł Kraków 29:12,85
Skoczypiec Patrycja Kraków
64 53 Gierlicka Katarzyna Kraków 29:27,35
Gierlicki Bartosz Kraków
65 61 Jarkowska-Natkaniec Alicja Kraków 29:36,30
Natkaniec Paweł Kraków
66 102 Nowakowska Barbara Giebułtów 29:40,75
Nowakowski Maciej Giebułtów
67 135 Wołoszyn Ewa Kraków 29:44,30
Wołoszyn Maciej Kraków
68 20 Arendarczyk Rafał Niedzica 29:46,05
Grońska Karolina Niedzica
69 69 Bułat Katarzyna Kraków 29:47,75
Rajtar Kamil Węgrzce
70 121 Sokół Aleksandra Kraków 29:49,70
Sokół Grzegorz Kraków
71 17 Ambrożkiewicz Marcin Olkusz 29:51,35
Niewiara Anna Olkusz
72 63 Kantor Agnieszka Siemianowice Śląskie 29:55,95
Kantor Arkadiusz Siemianowice Śląskie
73 74 Kozakiewicz Jadwiga Kraków 29:56,75
Kozakiewicz Tomasz Kraków
74 107 Palej Dawid Zbylitowska Góra 30:08,65
Świerczek Ewa Tarnów
75 22 Bal Jakub Kraków 30:11,70
Bal Katarzyna Kraków
76 117 Rosecka Katarzyna Kraków 30:18,05
Rosecki Sławomir Kraków
77 161 Niestój  Agnieszka Kraków 30:23,65
Kotaba Paweł Kraków
78 48 Dziedzina Tomasz Kraków 30:23,90
Gargas-Dziedzina Joanna Kraków
79 158 Kaarna Karri Kraków 30:34,00
Wójcik Kinga Muszyna
80 36 Borsa Jolanta Kraków 30:38,45
Borsa Krzysztof Kra
81 65 Kobiałka Michał Kraków 30:41,25
Skiba Agnieszka Kraków
82 156 Dziędziel Anna Oświęcim 30:55,35
Mieszczak Krzysztof Oświęcim
83 5 Ciborska Dorota Kraków 31:03,05
Stramek Łukasz Kraków
84 152 Sedlak Karolina Kraków 31:04,25
Sedlak Piotr Kraków
85 116 Rogowska Bernadetta Kraków 31:08,30
Rogowski Paweł Kraków
86 67 Kopeć Arkadiusz Wolbrom 31:12,90
Kopeć Joanna Wolbrom
87 12 Laszczak Patrycja Czechowice-Dziedzice 31:32,10
Rajtar Piotr Kraków
88 15 Waśniowska Katarzyna Kraków 31:42,30
Waśniowski Piotr Kraków
89 28 Bilkowski Dominik Kraków 31:47,90
Woda Kasia Kraków
90 84 Lampart Marta Kraków 31:51,55
Piątek Roman Kraków
91 91 Łucak Marzena Budziska 31:51,85
Łucak Piotr Budziska
92 44 Dąbrowska Agnieszka Budzów 31:54,35
Pająk Wojciech Bieńkówka
93 141 Cierniak Zdzisław Kraków 31:58,15
Majcher Beata Kraków
94 169 Osmęda Anna Wolbrom 32:03,35
Osmęda Anna Wolbrom
95 111 Rajtar Edyta Kraków 32:05,40
Rajtar Rafał Kraków
96 168 Moskalik Artur Dobczyce 32:18,55
Moskalik Anita Dobczyce
97 89 Łapiński Piotr Kraków 32:20,85
Marzec Magdalena Kraków
98 138 Biłocha Ewa Kraków 32:22,70
Biłocha Remigiusz Kraków
99 45 Dolezik Aleksandra Gliwice 32:26,15
Flak Radosław Poręba
100 8 Jóżkowicz Basia Kraków 32:28,20
Radwan Andrzej Kraków
101 66 Koch Michał Olkusz 32:37,80
Kubat Maja Olkusz
102 144 Malacz Ilona Kraków 32:39,00
Malacz Maciej Kraków
103 140 Chrapek Tomasz Kraków 32:42,10
Grzesińska-Chrapek Marta Kraków
104 59 Hamryszczak Tomasz Żurawica 32:45,65
Peczynko Anna Przemyśl
105 57 Górecka Angelika Włosań 32:47,00
Górecki Tomasz Kraków
106 94 Majeran Ewa Skawina 32:47,50
Majeran Jacek Kraków
107 31 Bogdał Joanna Kraków 32:51,80
Bogdał Sebastian Kraków
108 78 Krupińska Małgorzata Kraków 32:59,05
Krupiński Robert Kraków
109 118 Różak Józefa Wołowice 33:06,00
Różak Stanisław Wołowice
110 47 Trojanowice 33:10,55
Karpała Małgorzata
111 60 Krycia Kamil Kraków 33:10,65
Ulińska Weronika Kraków
112 34 Borowiecka Anna Kraków 33:11,95
Borowiecki Łukasz Kraków
113 77 Król Wojciech Kraków 33:16,25
Więcławek-Król Magdalena Kraków
114 88 Lis-Tylek Kinga Kraków 33:19,10
Tylek Ryszard Kraków
115 112 Piwowarczyk Magdalena Dobczyce 33:27,80
Piwowarczyk Paweł Dobczyce
116 85 Latosiński Krzysztof Kraków 33:44,10
Mądro Ewelina Kraków
117 126 Stojanowska Agnieszka Oświęcim 33:51,50
Stojanowski Adam Oświęcim
118 29 Boch Bogumiła Kąty 33:56,05
Procki Dominik Psary
119 52 Gierek Aneta SKAWINA 34:01,15
Majeran Radosław SKAWINA
120 68 Koszara Katarzyna Krzeszowice 34:08,00
Koszara Kamil Krzeszowice
121 79 Kulikowska Anna Skawina 34:13,35
Kulikowski Robert Skawina
122 136 Wyroba Barbara Kraków 34:13,60
Wyroba Waldemar Kraków
123 25 Barwa Barbara Spytkowice 34:19,40
Paździora Piotr Kraków
124 98 Mozdyniewicz Agata Michalowice 34:22,85
Włodarczyk Piotr Kraków
125 37 Brzenczek Michał Gliwice 34:34,00
Brzenczek Sabina Gliwice
126 129 Szatan Beata Kraków 35:09,30
Szatan Grzegorz Kraków
127 164 Pundyk Bartosz Kraków 35:44,10
Kot Anna Kraków
128 123 Sopyła Marta Kraków 36:02,35
Sopyła Robert Kraków
129 26 Baster Grażyna Poskwitów 36:07,55
Baster Tomasz Poskwitów
130 130 Szczepanik Grzegorz Kraków 36:09,90
Szczepanik Marcjanna Kraków
131 151 Romanowicz Paweł Kraków 36:12,35
Romanowicz Anna Kraków
132 97 Miśkiewicz Agnieszka Kraków 36:50,60
Miśkiewicz Jakub Kraków
133 115 Ragan Ewa Kraków 37:10,75
Ragan Grzegorz Kraków
134 122 Solarska Magdalena Kraków 37:17,40
Solarski Zbigniew Kraków
135 73 Kowalski Piotr kraków 37:40,25
Woynarowska Amelia Tarnów
136 147 Olejnik Rafał Imielin 37:50,75
Olejnik Iwona Imielin
137 139 Ból Benita Więckowice 37:59,80
Szczudło Piotr Więckowice
138 62 Jeż Magdalena Chlebna 38:19,25
Jeż Marcin Chlebna
139 92 Machaj Maciej Nowy Sącz 40:22,95
Oleksy Małgorzata Nowy Sącz

Ta strona internetowa może zostawiać na Twoim urządzeniu pliki „cookies”, m.in. w tym celu, żeby strona prawidłowo wyświetlała się na Twoim urządzeniu. Polityka cookies.

Akceptuje polityke cookies z tej strony.