Rekordowy 4. Bieg Swoszowicki za nami!

W 4. Biegu Swoszowickim wzięło udział łącznie 520 uczestników! W tym 301 osób zmierzyło się  z Biegiem Głównym i bardzo wymagającym dystansem 10 km. [Wyniki]

Kraków.PL (44)     M. Gałązka (158)      Biegmaggedon (146)

Keep Dream Close I dzień (40)   Keep Drams Close (228)  Mateusz Łysik (151)

Kiwiportal.PL (214)   JKR Ostrowski (200)   Romo79 (245)   Swoszowicki Portal Informacyjny (57)

4bs2016

Bieg Główny (10 km)  pokonało 301 osób, Swoszowicką Piątkę (5 km) 70 osób, Rodzinną Milę (1,6 km) ukończyło 68 osób, a na dystansach: 50m, 100m, 200m, 300m i 400m wystartowało łącznie 81 dzieci. Trasa biegu na 10 km, od startu pod Uzdrowiskiem Swoszowice, wiodła m.in. przez malownicze zakątki Swoszowic, Wróblowic i Lusiny. Z Pań najszybciej pokonała ją z czasem 41:02 Natalia Brożek-Woźniczka. Natomiast zwycięzca 4. Biegu Swoszowickiego okazał się być Andrzej Lachowski, który z czasem 32:41 ustanowił nowy rekord trasy.

4bs1

4. Bieg Swoszowicki odbył się 29 maja 2016 roku w krakowskich Swoszowicach. W ramach imprezy rozegrane zostały biegi na dystansach: 10 km (Bieg Główny), oraz biegi towarzysące: 5 km (Swoszowicka Piątka), 1,6 km (Rodzinna Mila) oraz biegi dla dzieci. Trasa Biegu Głównego od startu przy Uzdrowisku Swoszowice wiodła przez malownicze zakątki Swoszowic, Wróblowic i Lusiny, a Rodzinnej Mili (jak co roku) głównie po parkowych alejkach Uzdrowiska.