Wystartowały zapisy na 3 edycję Biegu Walentynkowego i kolejnych biegów naszego cyklu
Cotygodniowe, bezpłatne biegi z pomiarem czasu na 5km i 10 km na krakowskich Bulwarach Wiślanych

 

12. Krakowski Bieg Sylwestrowy

 

     Podczas ostatniego Sylwestra  pracowaliśmy, pomagaliśmy i biegaliśmy w ramach imprezy 12.Krakowski Bieg Sylwestrowy

kbs5

 

1)   Łącznie 11-cie naszych klubowiczek i klubowiczów pracowało i pomagało przez 2 dni w Biurze Zawodów i Depozycie. Rafał odpowiadał za cały Wolontariat i wszystkich wolontariuszy, a Maciek za depozyt. Tutaj serdecznie dziękujemy wszystkim Wolontariuszom, o których często się zapomina, a bez których ta impreza z pewnością by się nie odbyła. Dziękujemy!


kbs6

 

2)   W dniu zawodów nasza 12-stka pracowała w Obsłudze Technicznej oraz przy trasie biegu. Od godziny 5:45 rano do 16 po południu. Praca przy tak niskiej temperaturze niestety dała chłopakom mocno popalić. Jak pokazuje doświadczenie, skoro się o nich wiele nie mówi, to chyba było wszystko w porządku :)

 kbs1

 

3)   Przez to, że pracowaliśmy przy organizacji, zdołała wystartować w biegu tylko 8-mka naszych klubowiczów. Nasza reprezentacja uzyskała na dystansie 5 km całkiem niezłe czasy:

- Boguś Opryszek - 18:39
- Mateusz Gałązka - 19:11 NEW PB!
- Michu Targosz - 19:18 NEW PB!
- Mietek Gałązka - 21:17
- Dominika Izdebska - 21:46 NEW PB!
- Ewelina Kempa - 23:14 NEW PB!
- Sylwia Piątek - 26:29
- Kasia Łuszczek - 28:10

kbs4

     Wielkie gratulacje!!! Gratulujemy wszystkim wspaniałych czasów (pogoda sprzyjała do biegania) i szczególnie podziwiamy ze przepiękne stroje! Ogromne wrażenie na nas (i chyba na wszystkich) zrobiły kreacje ekip:Dobczycki Klub Biegacza iChciałem se pobiegać 

Super, że Wasze pomysły doceniło także jury. Brawo!

 


4)   W międzyczasie udało nam się także prowadzić nasze stoisko z promocyjnymi zapisami na nasze biegi. Zainteresowanie było OGROMNE co bardzo nas cieszy. Chyba najbardziej przyciągał puchar, który otrzymają wszystkie osoby, które ukończą nas cykl biegów oraz inicjatywa Biegu Walentynkowego i klasyfikacji drużonowej. Także już nie możemy się doczekać kolejnych imprez!

kbs2


 

     Reasumując. To był pracowity i rozbiegany Sylwester. Tak jak co roku, daliśmy z siebie wszystko! Byliśmy, choć "oficjalnie" (tj. na wszystkich materiałach informacyjno-promocyjnych imprezy) nas nie było. Gratulujemy Organizatorom tj.Zarządowi Infrastruktury Sportowej w Krakowie iKKB Dystans zorganizowania kolejnej edycji niezapomnianej imprezy, która stała się już wizytówką Krakowa. Pomimo małych mankamentów (o których szybko się zapomina, i które mogły przydarzyć się każdemu) organizacja była wzorowa!

 

Dziękujemy, że mogliśmy mieć w tym swoje 3 grosze :)
kbs3
Fot.
Festiwal Biegowy
Ryszard "Richie" Kułaga
Fot.A.

Ta strona internetowa może zostawiać na Twoim urządzeniu pliki „cookies”, m.in. w tym celu, żeby strona prawidłowo wyświetlała się na Twoim urządzeniu. Polityka cookies.

Akceptuje polityke cookies z tej strony.